Facebook Google+ Twitter

Książka za recenzję. "Na złym tropie" Leeny Lehtolainen

Leena Lehtolainen uchodząca na królową fińskiego kryminału powraca z kolejną powieścią. Po ogromnym sukcesie na polskim rynku trzech poprzednich książek, pisarka serwuje nam tym razem kryminał o tematyce psycholgiczno - sportowej.

Okładka książki / Fot. Dom Wydawniczy REBIS, PoznańMaria Kallio po dramatycznych przeżyciach związanych z poprzednim śledztwem postanawia odejść z wydziału zabójstw komendy policji w Espoo. Kobieta chce rozpocząć nowy rozdział w życiu i zajmuje się rządowym programem opieki nad ofiarami przemocy w rodzinie. Nie trwa to jednak długo. Przyjaciółka prosi Marię, aby ta porozmawiała Juttą Sarkikoski - dziennikarką, która ujawniła informacje o stosowaniu dopingu przez dwóch fińskich sportowców.

Sarkikoski nieustannie odbiera anonimowe telefony. Ktoś grozi jej śmiercią, a policja nie może w tej sprawie nic zrobić. Okazuje się, że nie tylko ona jest w niebezpieczeństwie. Podczas jednego z bankietów zamordowany zostaje znajomy Jutty. Wszyscy podejrzewają, że sprawca się pomylił, a właściwym celem miała być dziennikarka. Taki bieg wydarzeń sprawia, że Maria Kallio postanawia wrócić na stare śmieci. Przełożeni od razu powierzają jej kierowanie grupą detektywów, których głównym zadaniem jest dopaść zabójcę...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.