Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14716 miejsce

Książka za recenzję: "Z miłością jej do twarzy"

Zastanawialiście się kiedyś, co zrobilibyście, gdybyście mieli szansę przenieść się w czasie? Szansę naprawienia błędów dostała bohaterka powieści Nicoli Doherty. Co z tego wynikło?

Okładka powieści Zoe jest młodą kobietą, która marzy o karierze w branży modowej. Przenosi się do Londynu, by znaleźć swoją życiową drogę. Wkrótce poznaje Davida, przystojnego kardiochirurga, który jest ucieleśnieniem jej ideału mężczyzny. Sielankę wspólnego życia psuje zazdrość Zoe o atrakcyjną lekarkę Jenny - przyjaciółkę Davida, która nie chce dzielić się nim z nikim.

Po rozstaniu Zoe nie może zapomnieć o Davidzie, marzy o możliwości naprawienia swoich błędów. Kiedy w Wigilię pomaga staruszce, ta sugeruje jej, że gdy wypowie życzenie przed witryną jednego ze sklepów, z pewnością się ono spełni. Zoe marzy tylko o jednym - by cofnąć czas i nadal być z Davidem.

Kolejnego ranka budzi się w łóżku Davida, pół roku wcześniej. Nie mogąc uwierzyć w to, co się stało, postanawia zostać idealną dziewczyną. Wykorzystując swoją wiedzę naprawia wszystkie błędy, które doprowadziły do zerwania. Przeniesienie się w czasie daje Zoe szansę również na przyspieszenie swojej kariery - w końcu wie, co w najbliższym czasie będzie modne, jakie fasony będą się sprzedawać. Czy to pomoże? Czy Zoe będzie szczęśliwa z Davidem? Czy dostanie awans? O tym dowiecie się czytając powieść "Z miłością jej do twarzy" autorstwa Nicoli Doherty.

Nicola Doherty jest irlandzką autorką powieści dla kobiet, która dzięki tytułowi "Tylko się nie zakochaj" stała się popularna w Europie i na świecie. "Z miłością jej do twarzy" to powieść wydana w połowie zeszłego roku. Pisana lekkim językiem, z żartem opowiada o losach kobiety, która zyskała szansę naprawienia swoich błędów. Książkę mogę polecić każdemu, kto choć raz zastanowił się, co by było, gdyby mógł przeżyć jeszcze raz swoje życie.

Zaletami tej książki z pewnością jest nieszablonowość. Czas poświęcony na jej przeczytanie nie będzie zmarnowany. Mnie jej przeczytanie zajęło jedno popołudnie, co z pewnością świadczy o tym, że jest wciągająca i zaskakująca. Czyta się ją lekko i z przyjemnością. Pełna jest wzruszeń, dowcipu i zwrotów akcji. Dodatkową jej zaletą jest umiejętne przeplatanie teraźniejszości z przeszłością. Wykreowani bohaterzy są naturalni, wielowymiarowi, pełni charakteru.

Nie będę jednak zdradzać zbyt wielu szczegółów, by każdy z Was mógł przeżyć zaskoczenie, tak jak ja, podczas jej czytania.
Koniecznie przeczytajcie!


tytuł: Z miłością jej do twarzy
autor: Nicola Doherty
tłumaczenie: Konieczka Alka
wydawnictwo: Pascal
data wydania: 2 lipca 2014
ISBN14967405

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.