Facebook Google+ Twitter

Książki dla autorów i czytelników Wiadomości24.pl

Kolejny raz Wiadomości24.pl rozdają ciekawe książki. Tym razem wszystkich, którzy chcą coś dobrego przeczytać, prosimy o odpowiedź na jedno pytanie...

 / Fot. Jirafa RojaPamiętacie scenę, gdy Nicolas Cage, grający Bena Sandersona, zdołowanego alkoholika w Las Vegas, pakuje walizkę? W walizce nie ma nic, poza (jeszcze) pełnymi butelkami... Cage za tę rolę dostał Oscara dla najlepszego aktora, a scenariusz (będącego również reżyserem) Mike Figgisa powstał dzięki powieści Johna O'Briena z 1990 roku. Film, który wszedł na ekrany w 1996 roku (rolę prostytutki odegrała Elisabeth Shue) i książka noszą jeden tytuł. Jaki? Oczywiście - "Leaving Las Vegas".

Przypominam sobie o tym wszystkim dlatego, że właśnie książka Leaving Las Vegas została wydana w Polsce. Podjęło się tego wydawnictwo o ciekawie brzmiącej nazwie - Jirafa Roja, nie uciekające ponoć także od publikacji współczesnej, polskiej prozy.

Wydawnictwo to, otóż, przekazało nam egzemplarze książki O'Briena. Mamy ich dla Was osiem. Przeznaczymy je dla tych autorów i czytelników Wiadomości24.pl, którzy jako pierwsi przyślą na adres mailowy: t.kowalski@wiadomosci24.pl prawidłową odpowiedź na jedno pytanie. Brzmi ono: co łączy tragicznie zmarłego w wieku 34 lat Johna O'Briena z bohaterem jego książki? Jaka słabość?

Wiadomości24.pl są patronem medialnym tego wydania książki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Ja również otrzymałem książkę - pierwszy raz byłem pierwszy/wygrałem coś ... nie spodziewałem się... niespodzianką był dla mnie dzwonek listonosza... fajna niespodzianka, dzięki :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ksiazka - juz jest. Dziekuje:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tomku, nie szkodzi! Ale dziękuję za informację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marto, moja wina. Nie srawdziłem spamu. Twój mail utknął tam o 9.35. Dla Ciebie zatem dzika karta w konkursie na książkę w następnej edycji :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A więc mój mail albo utknął w korku, albo odpowiedź nie taka jak trzeba. Mam nadzieję, że to drugie :) Trudno, może innym razem :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kto rano wstaje, temu... hmmm... ten od link książki dostaje :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

cóż za mobilizajca;P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Arkadiusz Urbanowicz, Aleksandra Świątek, Grzegorz Sokołowski, Łukasz Zawadzki, Jacek Filipek, Adam Kuryło, Paweł Jędrasiak, Jarosław Sikora. Wedle kolejności zgłoszeń. Pierwszego maila dostałem o godz. 6.13, ósmego - o 10.40.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chyba tak, a jak ta lista sie prezentuje;> ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wygląda na to, że mamy już listę zwycięzców tego, jakże trudnego, konkursu. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za udział. Wkrótce kolejne książki do wygrania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.