Facebook Google+ Twitter

Książki dla członków redakcji sportowej. Sprawdź, kto je otrzyma

Dla najaktywniejszych członków redakcji sportowej Wiadomości24 mamy niespodziankę - książki o najlepszych piłkarzach świata w zamian za recenzję! Sprawdź, kto je otrzyma.

 / Fot. Okładki książekW ramach współpracy z wydawnictwem SQN - Sine Qua Non, mamy dla Was trzy niezwykłe pozycje. Książki "Ja, Ibra. Moja historia", "Messi. Historia chłopca, który stał się legendą" oraz "Xavi. Barca moim życiem" to historie trzech genialnych piłkarzy, którzy rozgrzewają do czerwoności cały piłkarski świat.

Każdy z tych trzech zawodników jest inny i na swój sposób wielki. Lionel Messi jest uważany za najlepszego piłkarza na świecie, a może nawet w całej historii futbolu. Rywali poraża dryblingiem i szybkością, a fanów na całym świecie - skromnością. Z kolei Zlatan Ibrahimović to gracz przeświadczony o swojej wielkości, który jednak nigdy nie osiągnął takich sukcesów jak jego argentyński kolega po fachu. Niemal co tydzień, piłkarski świat dyskutuje o jego boiskowych wybrykach - brutalnych faulach, kłótniach z sędziami i innymi zawodnikami. Z kolei Xavi, to motor napędowy FC Barcelony. Przez wielu uważany za autora sukcesów Katalończyków, pozostaje jednak w cieniu genialnego Messiego.

Dla naszych Autorów mamy po jednym egzemplarzu książek "Ja, Ibra. Moja historia", "Messi. Historia chłopca, który stał się legendą" i "Xavi. Barca moim życiem". Dostaną je wybrane osoby, które w komentarzu zobowiążą się do zrecenzowania konkretnej pozycji. Największe szanse na otrzymanie książki mają Ci, którzy uczestniczą w tworzeniu redakcji sportowej - regularnie piszą sportowe teksty, prowadzą relacje z różnych wydarzeń, etc. Zgłaszać mogą się jednak wszyscy Autorzy Wiadomości24.

Książki otrzymają i zrecenzują:

"Ja, Ibra. Moja historia" - Michał Kędzierski
"Messi. Historia chłopca, który stał się legendą" - Marcin Pabian
"Xavi. Barca moim życiem" - Wojciech Węgiel

Autorzy mają 2 tygodnie na napisanie recenzji, licząc od momentu otrzymania książki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

podziękował ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

dziękuje ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam. Chętnie zrecenzował bym wszystkie książki, bo nie czytałem jeszcze żadnej. Koledzy zapisali sie już na książki o Messim czy Zlatana to mi pozostaje wpisać się na pozycję o Xavim ---> "Xavi. Barca moim życiem". Thx

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 21.03.2012 16:33

Chętnie przeczytam i napiszę recenzję "Messi. Historia chłopca, który stał się legendą"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chętnie zrecenzuje: "Messi. Historia chłopca, który stał się legendą". Z pozostałymi miałem już kontakt, tylko nie z pozycją o Messim. Tak więc, chętnie dołączyłbym, ją do mojej kolekcji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chętnie zrecenzuję "Ja, Ibra", jedynej której nie znam...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgłaszam się by zrecenzować wszystkie trzy pozycje,których nie mam w swym i tak bogatym piłkarskim księgozbiorze..Wszyscy trzej bohaterowie niniejszych pozycji to współcześni herosi futbolu i potwierdzają to na boisku fascynując liczne rzesze sympatyków piłki na całym świecie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgłaszam się :) Chętnie zrecenzował bym ---> "Messi. Historia chłopca, który stał się legendą"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widzę że Michał mnie ubiegł :) Więc zmieniam opcję na Messiego :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

To ja sie zgłaszam w takim razie:) Trudny wybój spośród tych pozycji, jednak ja chętnie podjąłbym sie zrecenzowania książki Ja, Ibra. Moja historia". Czytałem fragmenty i powiem że koleś nie szczędzi słów pod adresem np. Guardioli non i fragment pod tytułem "miałem 700 kobiet" zdaje się być ciekawy :) Zresztą jak megalomana napisze autobiografię to musi być mocno przesadzona:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.