Facebook Google+ Twitter

Książki za recenzję

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-11-19 14:59

Dostaliśmy cztery książki, chętnie wyślemy je tym z Was, którzy podejmą się ich zrecenzowania.

- David Blixt "Władca Werony" - zajęte (Grzesiek Korzeniowski)
- Lewis Perdue "Genom śmierci" - zajęte (Kamil Ancygier)
- Wioletta Sobieraj "Latawce" - zajęte (Marek Szymaniak)
- Danuta Noszczyńska "Mogło być gorzej" - zajęte (Katarzyna Enerlich)

Jeżeli jesteście zainteresowani zrecenzowaniem, którejś z pozycji, wyślijcie maila na adres: kkaras@wiadomosci24.pl. W jego treści napiszcie, który tytuł Was interesuje, wklejcie też linka do Waszego profilu na Wiadomościach24.pl. Pamiętajcie, że mailu muszą się znaleźć dane adresowe, inaczej nie będziemy wiedzieli, gdzie wysłać książkę. Książki będziemy wysyłać tym, którzy zgłoszą się jako pierwsi. Czas na zrecenzowanie książki to dwa tygodnie (od momentu otrzymania książki).

Książki zostały wydane nakładem Wydawnictwa Philip Wilson.

 / Fot. Philip Wilson"Latawce" Wioletta Sobieraj
"Zuzanna, nauczycielka plastyki, przeżywa trudny okres. Bezrobotny mąż odchodzi nie wiadomo dokąd, córka wybiera spokojny kąt i dobre obiadki u babci, a na dodatek rozpoczyna się nowy rok szkolny. A w szkole kochane koleżanki, dyrektorka, uczniowie i ich rodzice dają jej do wiwatu. Ale Zuzanna się nie poddaje. Czynnie uczestniczy w życiu szkolnym."

 / Fot. Philip Wilson"Mogło być gorzej" Danuta Noszczyńska
"Nowa książka Danuty Noszczyńskiej Mogło być gorzej. To już czwarta powieść, bestsellerowej autorki, której poprzednie powieści Historia nie Magdaleny, Blondynka moralnego niepokoju, Hormon nieszczęścia dzięki ciekawej kobiecej tematyce i dużej dawce humoru, cieszyły się ogromną popularnością u polskich czytelniczek w każdym wieku."

 / Fot. Philip Wilson"Genom śmierci" Lewis Perdue
Fakt: Specjaliści od broni biologicznej tworzą śmiercionośne, genetycznie modyfikowane formy życia, inicjowane dzięki genom związanym z rasą i przynależnością etniczną.
Fakt: Analiza DNA wykazuje, że w odległej przeszłości ludzkość była już raz bliska wymarcia.
Pytanie: Czy genom śmierci znów doprowadzi ludzkość na krawędź zagłady?

 / Fot. Philip Wilson"Władca Werony" David Blixt
"Właśnie zostało opublikowane Piekło Dantego, kiedy wygnany z Florencji poeta znajduje wraz z synami schronienie w Weronie. Miasto przeżywa okres największego rozkwitu w swojej historii, co jest wyłączną zasługą charyzmatycznego Cangrande della Scala, któremu Dante zadedykował trzecią część Boskiej Komedii. Pietro, syn poety, chce wyjść z cienia ojca i staje się nie tylko świadkiem, ale i głównym uczestnikiem niezwykłych wydarzeń – wojny między Padwą a Weroną, rosnącej sławy Dantego, spisku przeciwko synowi i spadkobiercy Cangrande, konfliktu między rodami Montekich i Capulettich, który Szekspir uwiecznił w najpiękniejszej historii miłosnej – tragedii Romeo i Julia."

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.