Facebook Google+ Twitter

Książki zostały rozdzielone!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-11-20 14:12

Wszystko zostało rozdane, rozdzielone i wygrane. Ksiązki za recenzję pojadą do śmiałych recenzentów, a wygrane do szczęśliwych zwycięzców konkursu.

Oto zwycięzcy w konkursie z "Piątą Aleją".

Anna Nowocień
Dominika Mańka

Książki do zrecenzowania także zostały rozdzielone. Z ochotnikami kontaktowaliśmy się mailowo. Przypominam, że na recenzje czekamy przez dwa tygodnie (cztery w przypadku książki Bartoszewskiego) od momentu otrzymania książki


O co chodziło?

Trzy do zrecenzowania, dwie do wygrania. Kolejne książki od Wydawnictwa Znak gotowe do oddania w Wasze ręce.

Konkurs - "Piąta Aleja"

"Piąta Aleja" / Fot. materiały Wydawnictwa ZnakDo wygrania są dwie książki Candance Bushnell "Piąta Aleja" (w księgarniach w Polsce dopiero od 27 listopada, można ją już nabyć w sklepie internetowym Znaku). Zaintrygowani? Oto fragment materiałów wydawcy - ;Znaku na temat pozycji: Kolejny bestseller autorki Szminki w wielkim mieście. Nowy Jork jest miastem kobiet, które zrobią wszystko, by zamieszkać w apartamencie przy Piątej Alei. To nie tylko mieszkanie – to prestiż, pieniądze, sława i znacząca pozycja w świecie Manhattanu. Winda do nieba. Niektóre z nich dostały swoją szansę – jak choćby dziarska staruszka Enid, której ostrego pióra obawiają się nowojorczycy, Mindy – autorka skandalizującego bloga o życiu kobiety zamężnej czy młoda i bystra prawniczka Annalise. Nie wspominając o słynnej aktorce Schiffer Diamond, która właśnie porzuciła męża i Los Angeles, by powrócić na Piątą Aleję, gdzie przypadkiem wciąż mieszka jej pierwsza wielka miłość. Sęk w tym, że ukochany ma właśnie na głowie młodziutką asystentkę Lolę, która marzy, by stać się nową Carrie Bradshaw.
Te zupełnie różne panie zaczynają ze sobą walczyć o wpływy w luksusowym apartamentowcu. A kto przy zdrowych zmysłach chciałby stanąć na drodze gotowej na wszystko kobiecie? W Piątej Alei Candace Bushnell powraca jako ironiczna obserwatorka światka pełnego aktorów, finansistów, bogaczy i celebrytów; miejsc, w których priorytetami są sława, uroda i odpowiednie miejsce zamieszkania. Cięty język Bushnell odsłania niechlubne strony Manhattanu, ośmiesza słabości jego mieszkańców i pokazuje, do czego zdolny jest człowiek zarażony bakcylem popularności. Nowojorczycy, strzeżcie się!


Na czym polega sam konkurs? Wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania. Oto one:

1. Wymień przynajmniej dwójkę sławnych ludzi, ktorzy mieszkali przy Piatej Alei w Nowym Jorku.
2. Wymień imiona trzech głównych bohaterek innej kultowej powieści Candace Bushnell "Szminka w wielkim mieście".

Prawidłowe odpowiedzi należy wysłać na adres: m.aleksandrowicz@wiadomości24.pl. W tytule maila należy wpisać "Aleja". W treści wpiszcie odpowiedzi na pytania, a także Wasze dane adresowe. Konkurs otwarty jest dla wszystkich czytelników, sympatyków i użytkowników Wiadomości24.pl. Zwyciężają dwie osoby, które jako pierwsze prawidłowo odpowiedzą na pytania. Listę zwycięzców ogłosimy po otrzymaniu drugiego prawidłowego zgłoszenia.

Więcej na temat książki przeczytacie na stronach Wydawnictwa Znak.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Tutaj następny dowód nieuczciwości pana Władysława Bartoszewskiego: Wielki słownik polsko-niemiecki PWN Patronat honorowy prof. dr hab. Władysłw Bartoszewski... dostal za to pieniadze?
http://wspn.pwn.pl/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Książka pana Władysława Bartoszewskiego byłaby na pewno cenniejsza, gdyby nie udawał on Profesora. Używanie tytułu fałszywego profesora w celach komercyjnych czyni go mało wiarygodnym autorem.
link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.