Facebook Google+ Twitter

Książkowe „Teraz My”. Spotkanie z Siekielskim i Morozowskim

O nowej książce, ale i o polityce, politykach, dziennikarskiej robocie i diecie odchudzającej opowiadali we wtorek, 27 listopada, w Łodzi - Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski.

Zazwyczaj pytających dziennikarzy, przepytywała łódzka publiczność / Fot. Tomasz CieślakNa spotkanie z dziennikarzami telewizji TVN przyszło do Poleskiego Ośrodka Kultury kilkaset osób. Była okazja, by kupić nową książkę duetu „Teraz My Prześwietlamy” i zdobyć podpis autorów, ale przede wszystkim zadać dziennikarzom pytanie niemal z każdej dziedziny. Panowie chętnie odpowiadali na wiele pytań dotyczących zarówno pracy zawodowej, jak i życia prywatnego. Musieli też odpierać wiele zarzutów.

- Przecież politykę w dużej mierze psują dziennikarze! Kto wypromował Leppera jak nie wy? - krzyczała z sali pani w podeszłym wieku.
- Czy byliby Państwo zadowoleni, gdybyśmy to my decydowali o tym kogo pokazywać w telewizji, a kogo nie? My pokazujemy, a widz może wyciągać wnioski - tłumaczył Andrzej Morozowski.

Nie obyło się bez rozmowy na temat „taśm prawdy” i pytań jakim współpracownikiem była Renata Beger. - To bardzo miła osoba. Robiła wszystko to o co prosiliśmy. Było trochę problemów technicznych, bo pani Renata nie umiała włączać nagrywania. Skończyło się tak, że nasi technicy przy spotkaniu z posłem Lipińskim musieli schować się w pokojowej toalecie pani poseł - opowiadał Tomasz Sekielski.

Jak zapewniali dziennikarze odpowiedzi na mnóstwo pytań dotyczących zarówno kulis programów „Teraz My” i „Prześwietlenie”, jak i kulis polskiej polityki znaleźć można w ich książce.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.