Facebook Google+ Twitter

Księga Rodzaju 2,7-14

I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką. Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.

"Ukształtował Pan Bóg człowieka z prochu ziemi i tchnął w nozdrza jego dech życia. Wtedy stał się człowiek istotą żywą" Czyli Wszechmogący Bóg nadał funkcjonalne kształty zewnętrzne i wewnętrzne wirowej formie energii zamieszczonym rodzajem informacji i do ukształtowanego funkcjonalnie rodzaju informacji jego dostarczył informację ze wszechinformacji do wewnętrznie ukształtowanych funkcjonalnie rodzajów informacji do wzajemnych oddziaływań informacyjnych wewnętrznych i zewnętrznych we wszechinformacji - informacja dla całości i o całości (Teoria Ruperta Sheldrake'a ). Wtedy stał się człowiek istotą żywą ( Rdz.2,7)
"Potem zasadził Pan Bóg ogród w Edenie na wschodzie. Tam umieścił człowieka, którego stworzył." Czyli umieścił Wszechmogący Bóg wszelkie rodzaje informacji w formie energetycznej. W systemie duchowo - informacyjnej całości wzajemnych oddziaływań informacyjnych wszelkich rodzajów informacji w formie energetycznej ze wszechinformacją na miejscu obecności Boga.Tam umieścił człowieka, którego stworzył słowem - nośnik informacji w formie energetycznej ( Rdz.2,8)

"I sprawił Bóg, że wyrosło z ziemi wszelkie drzewo przyjemne do oglądania i dobre do jedzenia oraz drzewo życia w środku ogrodu i drzewo poznania dobra i zła." Czyli rozpoczął Wszechmogący Bóg proces wzajemnych oddziaływań informacyjnych ziemi - rodzaj informacji z wszelkim drzewem - rodzajami informacji w formie energetycznej o estetycznym wyglądzie i dobrym do jedzenia oraz drzewo życia - rodzaj informacji z owocem - produkt rodzaju informacji i nasieniem - informacja o całości rodzaju informacji w środku ogrodu, czyli w skali globalnej - Azja, i drzewo poznania dobra, drzewo - rodzaj informacji z owocem-produkt rodzaju informacji z nasieniem - informacja o całości rodzaju informacji w formie energetycznej, czyli dobra, bo dla człowieka (Rdz.1,29) i zła nie dla człowieka (Rdz.1,30), bo bez nasienia - informacji o całości rodzaju informacji w formie energetycznej (Rdz.2,9)

"A rzeka wypływa z Edenu," Czyli - rodzaj informacji w formie energetycznej z Edenu - system duchowo - informacyjnej całości wzajemnych oddziaływań informacyjnych wszelkich rodzajów informacji w formie energetycznej ze wszechinformacją," aby nawadniać ogród." Czyli dostarczać rodzaju informacji dla rodzajów informacji w formie energetycznej zmieszczonych we wszechinformacji." Potem rozdzielała się na cztery odnogi." Czyli cztery rzeki na czterech kontynentach, na których mieszkają trzy rody." Nazwa pierwszej rzeki Piszon - Nil opływający kraj Chawila - syn Kusza z rodu Chama (Rdz.10,6-7) i ród Jafeta środkowa i południowa Afryka. (Rdz.10, 2-5) Kamień onyksowy symbolem dwóch rodów. "Nazwa drugiej rzeki: Gichon ( Dunaj), która opływa cały kraj Kusz (syn Chama )Rdz.10, 6" Czyli państwa w Europie." Nazwa trzeciej rzeki Chiddekel" Czyli Amazonka"To ta, która płynie na wschód od Asyrii"Czyli zamieszkałej przez ród Chama (Rdz.10,8-11)." Czwartą zaś rzeką jest Eufrat"Czyli kontynent Azjatycki zamieszkały przez ród Sema (Rdz.10,21-31 ;2,10-14)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

A najpierw była polityka. Później nastały reklamy i spam...

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Krzysztof Krzak
Biblia jest źródłem, wiedzy, wiary i świadomości, instrukcja życia w systemie duchowo-informacyjnym. Dlatego na Biblie miejsce, powinno być wszędzie. Biblijne synonimy, symbole, alegorie etc...są tłumaczone, nie przepisywane.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Artur Wojnowski
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką. Czyli ze świecką, skrót myślowy zbieżnej z odkryciami nauki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I stąd te dziesiątki represjonowanych kodowców :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Ale jakby co to PiS ogranicza wolność słowa..."

Ależ skąd - PiS to ostoja wolności wszelakiej!

Komentarz został ukrytyrozwiń

....przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką.
--------------------------------

Rozumiem, że jest to wyraz wiary, bowiem wiedza świecka pełną zbieżnością z wiedzą biblijną się jak dotąd nie wykazała.
Ale skoro tak być musi, to będzie. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Nie, po prostu uważam, że to nie miejsce na Biblię."

Ale jakby co to PiS ogranicza wolność słowa...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlaczego? Przecież "Edukacja" zawiera się w dziale "Portfel".

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Tigre Bandera
Nie, po prostu uważam, że to nie miejsce na Biblię. Że też ci się chce ją przepisywać?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Krzysztof Krzak
Świadomość boli ? Wolisz żyć w wielkiej zbiorowej nieświadomości, o której pisał C.G.Jung.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.