Facebook Google+ Twitter

Księżna Kate w szpitalu. Królewskie dziecko przyjdzie na świat już dziś?

Dziś można się spodziewać narodzin dziecka brytyjskiej pary książęcej. Księżna Kate we wczesnej fazie porodu została przyjęta do szpitala St Mary's w Paddington, na zachodzie Londynu. Od dawna Wielka Brytania w napięciu oczekuje na Royal Baby.

Katarzyna Elżbieta Mountbatten-Windsor / Fot. Wikipedia CommonsPałac Buckingham poinformował, że księżna Kate trafiła z pałacu Kensington do szpitala tuż po piątej rano we "wczesnej fazie porodu". Narodziny dziecka nastąpią w Szpitalu św. Marii w Londynie, gdzie na świat przyszli synowie księcia Karola i Diany Spencer - książę William i książę Harry. Księżnej Cambridge towarzyszy mąż, William.

Brytyjczycy w oczekiwaniu na Royal Baby / Fot. EPA/ANDY RAINTermin porodu dziecka księżnej Kate i księcia Williama, będącego trzecim w kolejności kandydatem do objęcia tronu Wielkiej Brytanii, był wyznaczony pierwotnie na 13 lipca. Od kilkunastu dni przed szpitalem gromadziły się tłumy fotoreporterów w oczekiwaniu na moment porodu.

Para książęca oczekuje narodzin swego pierwszego dziecka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

No i po wielkim huku! Kogo martwił zgiełk, teraz może odpocząć!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miałam nadzieję, że będzie dziewczynka. Ale myliłam się, że Brytyjczycy oszaleją na wiadomość o dziewczynce. Oszaleli na punkcie chłopca.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju, a może być trzech bliźniaków (pomijając przypadek: Kaczyńscy+Dorn)? A tak w ogóle, to czemu pan tak źle życzy Anglikom?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Myślę, że jak urodzi się dziewczynka, to Brytyjczycy zupełnie oszaleją na punkcie wnuczki księżnej Diany.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tabloidy podają już, że w portalach i pismach pojawiają się nagłówki: Księżna Kate urodziła, Księżna Kate urodziła dziewczynkę, Księżna Kate urodziła w hipnozie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.