Facebook Google+ Twitter

KSOIN i SWBN zapraszają na III Konferencję Safety and Security

Konferencja na temat „Nowoczesne technologie, systemy i rozwiązania organizacyjne dla bezpieczeństwa informacji i danych osobowych”, odbędzie się w Hotelu Harnaś w Zakopanem, w dniach od 18 do 20 marca 2015 roku.

 / Fot. KSOIN

Organizatorami są Stowarzyszenie Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego (SWBN ) i Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych (KSOIN).

Celem konferencji jest omówienie i zaprezentowanie najnowocześniejszych osiągnięć, przyszłościowych oraz innowacyjnych rozwiązań systemowych, organizacyjnych, technologicznych dot. bezpieczeństwa informacji niejawnych, biznesowych i danych osobowych - informuje Mieczysław T. Koczkowski, prezes KSOIN i SWBN.

Konferencja skierowana jest do właścicieli firm, kadry kierowniczej i zarządzającej przedsiębiorstw/instytucji, dyrektorów departamentów spraw obronnych i zarządzania kryzysowego, kierowników ochrony fizycznej i technicznej, pełnomocników ds. ochrony informacji, pełnomocników ds. ochrony infrastruktury krytycznej, administratorów bezpieczeństwa informacji, audytorów bezpieczeństwa, kierowników działów IT, kontroli i audytu. Zapraszamy również producentów, projektantów, instalatorów i użytkowników systemów bezpieczeństwa oraz systemów alarmowych, a także osoby odpowiedzialne w firmach za ochronę tajemnicy przedsiębiorstwa i wdrażanie SZBI (ISMS) zgodnego z normą ISO/IEC 27001.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.