Facebook Google+ Twitter

KSOIN: Wkrótce ważne fora dotyczące ochrony informacji niejawnych

Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych zaprasza na III Krajowe Forum Kierowników Jednostek Organizacyjnych oraz VII Forum Pełnomocników ds. Ochrony Informacji Niejawnych.

 / Fot. KSOINObrady odbędą się w dniach 12 - 14 listopada 2012 r. w Szczyrku
Patronat honorowy nad spotkaniami sprawują: prezes Krajowej Izby Gospodarczej i prezes Urzędu Patentowego RP.

- W związku z transformacją systemu bezpieczeństwa narodowego w Polsce kierujemy tę ofertę do prezesów, dyrektorów, kierowników jednostek organizacyjnych, w których przetwarzane są informacje niejawne – informuje płk Mieczysław T. Koczkowski. prezes KSOIN - Ze względu na szerokie spektrum poruszanych zagadnień zapraszamy również dyrektorów ds. bezpieczeństwa, pełnomocników OIN, administratorów i inspektorów bezpieczeństwa teleinformatycznego, kierowników i pracowników kancelarii tajnych wraz z innymi osobami odpowiedzialnymi w swoich jednostkach organizacyjnych za bezpieczeństwo informacji.

 / Fot. KSOINEksperci omówią tematykę związaną z codziennym stosowaniem przepisów ustawy o ochronie informacji niejawnych przez podmioty zobligowane do jej przestrzegania, należące do sfery publicznej jak i prywatnej. Podzielą się doświadczeniami i uwagami nt. praktycznych problemów w zakresie organizacji i funkcjonowania pionów ochrony, przekwalifikowania dokumentów niejawnych i nadawania im klauzul tajności.

Forum stworzy ponadto doskonałą okazję do omówienia zmian w unormowaniach dotyczących postępowań sprawdzających, bezpieczeństwa fizycznego, teleinformatycznego i przemysłowego, wypracowania wniosków oraz zweryfikowania dotychczasowych zasad ochrony.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.