Facebook Google+ Twitter

KSOIN: Wyjątkowa konferencja w Pułtusku

Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych zaprasza do Pułtuska na konferencję naukową w 15. rocznicę uchwalenia ustawy o ochronie informacji niejawnych.

 / Fot. KSOIN
Konferencja pt. „Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość ochrony informacji niejawnych w zapewnianiu bezpieczeństwa narodowego RP”, zorganizowana w dniach 22-23 stycznia br. zbiegnie się z obchodzonym po raz trzeci z inicjatywy KSOIN, ogólnopolskim Dniem Ochrony Informacji Niejawnych. Partnerem KSOIN w realizacji przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego.

-Pragniemy aby konferencja była wyjątkowa w każdym wymiarze – mówi płk rez. Mieczysław T. Koczkowski, prezes KSOIN, przewodniczący komitetu organizacyjnego. – Nie tylko ze względu na udział znakomitych prelegentów i gości, na znamienitych honorowych patronów i obecności znaczących mediów, ale ze względu na treści. Zostaną ujawnione nieznane dotąd okoliczności towarzyszące przygotowaniom ustawy przed 15 laty, co stanowiło ostatni próg dla przyjęcia Polski do NATO.

W konferencji spodziewany jest udział przedstawicieli kancelarii premiera, ABW, SKW, NBP, GIODO. W jej trakcie odbędzie się dyskusja na temat wad i zalet regulacji prawnych w sferze ochrony informacji niejawnych, parasola ochronnego nad ogromnej wartości przetargami zbrojeniowymi, konferencja prasowa dla akredytowanych dziennikarzy, debata ekspercka z udziałem przedsiębiorców i pełnomocników ochrony informacji niejawnych.

Szczegóły informacji i program konferencji dostępny jest na witrynie internetowej KSOIN: www.ksoin.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.