Facebook Google+ Twitter

KSOIN zaprasza na konferencję i inne wydarzenia

Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych zaprasza konferencję pn. „Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość ochrony informacji niejawnych w zapewnianiu bezpieczeństwa narodowego RP".

 / Fot. KSOIN
Konferencja odbędzie się w dniach 22-23 stycznia 2014 r. w Pułtusku, w 15. uchwalenia przez Sejm RP ustawy o ochronie informacji niejawnych i zbiegnie się z obchodami „Dnia Ochrony Informacji Niejawnych”.
 / Fot. KSOIN
- Podczas obrad podzielimy się doświadczeniami na temat praktycznego funkcjonowania w jednostkach organizacyjnych pionów ochrony, w których są wytwarzane, przetwarzane, przekazywane lub przechowywane informacje niejawne – informuje płk rez. Tadeusz M. Koczkowski, prezes KSOIN. Poruszymy kontrowersyjne zapisy obu ustaw mające wpływ na gospodarkę narodową z punktu widzenia przedsiębiorcy przez lata ich obowiązywania, zastanowimy się, co zostało zmienione i co jeszcze należałoby usprawnić lub zmienić w przepisach dotyczących ochrony informacji niejawnych, przedyskutujemy temat niedoskonałości zapisów ustawy i jej przyszłości, a także propozycji ewentualnych zmian w myśl zapisów Białej Księgi Bezpieczeństwa Narodowego RP.

W konferencji wezmą udział uczestnicy prac przygotowawczych do uchwalenia ustawy, uczestnicy prac nad nowelizacjami ustawy, doradcy sejmowi, eksperci i praktycy w dziedzinie bezpieczeństwa informacji, przedstawiciele ABW i SKW, pracownicy naukowi oraz pełnomocnicy ochrony z dużych jednostek organizacyjnych i firm o szczególnym znaczeniu dla gospodarki i obronności państwa.
http://d.wiadomosci24.pl/g2/pdf/17_a460cc88145a02ef7d18aeae60d5d370.pdf

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.