Facebook Google+ Twitter

KSOIN-Kielce: O tajemnicach bez tajemnic

Współautorzy: Barbara Podgórska

Krajowe Stowarzyszanie Ochrony Informacji Niejawnych zaprasza na spotkanie autorskie z dr inż. Markiem Ryszkowskim, podczas którego zostanie zaprezentowana jego nowa książka „O wybranych tajemnicach - bez tajemnic”.

 / Fot. Adam K. PodgorskiMarek Ryszkowski jest cenionym specjalistą w dziedzinie ochrony informacji, autorem wielu prac naukowych i praktycznych, autorem licznych publikacji fachowych, wykładowcą na studiach podyplomowych „Ochrona informacji niejawnych i administracja bezpieczeństwa informacji” oraz „Zarządzanie systemem jakości i bezpieczeństwa informacji w biznesie i administracji”, prowadzonych pod auspicjami KSOIN w Instytucie Informatyki na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu.

Spotkanie odbędzie się podczas targów - Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach, w dniu 7 września 2011 o godzinie 16. w hali E.

- Jednoczenie na stoisku wystawowym nr 17 specjaliści i eksperci KSOIN i AGTES będą udzielali doradztwa i konsultacji nt. ochrony informacji – zapowiada prezes KSOIN-u. Mieczysław T. Koczkowski.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.