Facebook Google+ Twitter

KSW 14: Czy dojdzie do pojedynku Salety z Najmanem?

Już we wrześniu kolejna odsłona Konfrontacji Sztuk Walki. Przemysław Saleta rzucił rękawicę Marcinowi Najmanowi. Czy dojdzie między nimi do pojedynku na ringu?

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Saleta_Przemyslaw.jpg&filetimestamp=20071028130720 Na wrzesień zapowiedziana jest 14. odsłona Konfrontacji Sztuk Walki. Na gali prawdopodobnie ma dojść do pojedynku Mariusza Pudzianowskiego z Pawłem Nastulą. Potwierdzone jest, że do ringu wyjdą Krzysztof Kułak i Daniel Dowda. W finale turnieju wagi półciężkiej Jan Błachowicz walczyć będzie z Danielem Taberą.

Okazuje się, że być może kibiców MMA czeka jeszcze jedna elektryzująca walka. Na łamach Super Expresu Przemysław Saleta rzucił wyzwanie Marcinowi Najmanowi. Obaj panowie nie darzą się sympatią. - Mam dość walki na słowa, dlatego wyzywam Najmana na pojedynek. Jeśli ma honor, niech wyjdzie do ringu - mówi Saleta.

Saleta i Najman mają po jednej przegranej walce MMA. Najman poległ na 12 KSW w starciu z Mariuszem Pudzianowskim. Saleta na gali KSW 7 przegrał z Martinem Malchasjanem przez duszenie. Jak deklaruje Saleta to on pomagał rozpocząć śmieszną karierę sportową Najmana i on
ma obowiązek ją zakończyć.


Źródło: sports.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.