Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24344 miejsce

KSW 17: Jewtuszko vs. Sowiński, Horwich vs. Materla

Już 26 listopada w łódzkiej hali Atlas Arena odbędzie się 17. gala KSW. W trzeciej i czwartej walce sobotniego wieczoru będziemy świadkami pojdenków: Macieja Jewtuszki z Arturem Sowińskim i Matta Horwicha z Michałem Matrelą.

"Irokez" w różowych spodenkach kontra śląski "Kornik"

Oficjalny FightCard gali KSW 17 - "Zemsta" / Fot. Oficjalny FightCard gali KSW 17 - "Zemsta"Maciej Jewtuszko ("Irokez") uznawany jest za jednego z najlepszych lekkich w Polsce. Na KSW 17 będzie miał godnego siebie przeciwnika: zmierzy się z Artutem Sowińskim. Popularny "Kornik" również uznawany jest za czołowego zawodnika tej kategorii wagowej.

Jewtuszko przyzwyczaił nas, że walczy w różowych spodenkach. Sam podkreśla jednak, że jest mężczyzną w każdym calu i nie zamierza odpuszczać Sowińskiemu. "Mam ochotę wjechać, zrobić swoje czyli go rozjechać i wyjść jako zwycięzca" – powiedział popularny „Irokez” w rozmowie z Pawłem Kowalikiem z "PS".

"Kornik" również nie odpuszcza i przyznaje, choć w nieco bardziej stonowany sposób, że Jewtuszko jest w jego zasięgu i zamierza obrać na tę walkę skuteczną taktykę, dzięki której pokona "Irokeza".

Tutaj możesz obejrzeć rozmowę z Maciejem Jewtuszko.

Horwich vs. Materla. Czeka nas totalny pojedynek

Kolejnym pojedynkiem na KSW 17 „Revange” będzie walka Amerykanina Matta Horwicha z naszym zawodnikiem Michalem Materlą, który jest czołowym zawodnikiem wagi średniej w Polsce. Polak przyznaje, że tak mocny psychicznie i fizycznie nie czuł się jeszcze przed żadną swoja walką w karierze.

Horwicha z kolei można nazwać weteranem (MMA 26-19-1). Jest to były zawodnik UFC i mistrz IFL. W swojej karierze karierze zwyciężał m.in. Thalesa Leitesa, Krzysztofa Soszyńskiego, Jake’a Rosholta i Benjiego Radacha.

Materla jest minimalnym faworytem tej walki, jednak Horwich z pewnością po dwóch ostatnich porażkach (z Danillo Villefortem) będzie chciał się przełamać.
Obaj zawodnicy prezentują się dobrze zarówno w stójce, jak i w parterze. Wielu ekspertów podkreśla, że może być to najciekawszy i najbardziej atrakcyjny pojedynek tego wieczoru, który zelektryzuje całą Atlas Arenę.

Tutaj możesz obejrzeć rozmowę z Michałem Materlą.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.