Facebook Google+ Twitter

KSW 19. Bob "Bestia" Sapp rywalem Mariusza Pudzianowskiego

Walczył w nieistniejącej organizacji Pride. Waży ponad 140 kilogramów i mierzy prawie dwa metry. Robert Malcolm, znany jako Bob "Bestia" Sapp, będzie rywalem Mariusza Pudzianowskiego podczas KSW 19.

Walczył z ostatnim rywalem Mariusza Pudzianowskiego - Jamesem Thompsonem. / Fot. Claus Michelfelder, Creaive Commons 3.0 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:WKA_World_Championschips_2011_160.jpg Przeciwnik Pudzianowskiego swoją karierę rozpoczął, grając w futbol amerykański. W 2001 roku próbował swoich sił we wrestlingu. Następnie stoczył trzy walki dla nieistniejącej już japońskiej organizacji Pride. Jak podaje serwis konfrontacja.com po wygaśnięciu kontraktu, toczył walki na zasadach MMA i K1 dla federacji FEG.W formule K1 skrzyżował rękawice z m.in. Mirko Filipovicem, Remy Bonjaskym i Rayem Sefo. Na zasadach MMA Sapp stoczył 22 pojedynki. W 11 z nich musiał uznać wyższość rywali. Ostatnio w klatce można było go zobaczyć trzy tygodnie temu. Walczył z ostatnim rywalem Mariusza Pudzianowskiego - Jamesem Thompsonem. Przegrał w 1. rundzie przez kontuzję. Była to jego piąta porażka z rzędu.

Walka z Mariuszem Pudzianowskim odbędzie się 12 maja w Łodzi podczas KSW 19.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

jan bury
  • jan bury
  • 04.04.2012 16:51

Pudzian niech wypcha się sianem

Komentarz został ukrytyrozwiń

A może trzeba jeszcze dodać filmik ze skrótem z wygranych pojedynków Sappa, ponieważ Pudzian jeszcze zlekceważy "Bestie" ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.