Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7924 miejsce

KSW 19. Zobaczymy walki Pudzianowskiego i Chalidowa

Jeszcze nie wiadomo, gdzie w połowie maja odbędzie się 19. Konfrontacja Sztuk Walki. Pewne jest natomiast, że gwiazdami imprezy będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Chalidow.

Były strongmen podobnie jak wcześniej planuje wyjazd do USA, aby tam trenować. / Fot. Fot. Mariusz Michalak19. odsłona Konfrontacji Sztuk Walki będzie pierwszą galą w tym roku, na której do ringu wyjdą m.in. Mamed Chalidow i Mariusz Pudzianowski. Nie walczyli oni na gali, która 25 lutego odbyła się w Płocku.

Mamed Chalidow mógłby stanąć do pojedynku z Hectorem Lombaredem. Ta walka na pewno uszczęśliwiłaby wielu fanów mieszanych sztuk walki. Mistrz Bellatora ma jednak skomplikowaną sytuację kontraktową i jego występ w Polsce staje pod dużym znakiem zapytania. Wielu Mameda widziałoby też w starciu z Jorge Santiago. Dobór przeciwnika dla Chalidowa nie jest jednak łatwy, ponieważ ciężko znaleźć zawodnika na poziomie Mameda, który nie jest zakontraktowany w UFC. Mamed Chalidow mógłby stanąć do pojedynku z Hectorem Lombaredem. / Fot. Artur Andrzej, Creaative Commons 3.0 http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Mamed_Khalidov_KSW_XVI.JPG&filetimestamp=20110522074258

Podczas KSW 19 wystąpi także Mariusz Pudzianowski. Były strongmen podobnie jak wcześniej planuje wyjazd do USA, aby tam trenować - podaje "Przegląd Sportowy". Właściciele federacji KSW będą jednak mieli ciężki orzech do zgryzienia, aby wybrać odpowiedniego rywala dla Pudziana. Pozbawione sensu wydaje się trzecie starcie z Jamesem Thompsonem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.