Facebook Google+ Twitter

KSW 20. Zwycięstwo Pudzianowskiego i Błachowicza

Fani mieszanych sztuk walki, którzy czekali na kolejny pojedynek Pudziana, mogą czuć się usatysfakcjonowani. Pudzianowski już w pierwszej rundzie gradem ciosów w parterze znokautował Piliafasa.

W walce wieczoru lepszy okazał się Mariusz Pudzianowski. / Fot. Mariusz Michalak Walka wieczoru pomiędzy Pudzianowskim, a Piliafasem rozpoczęła się od wzajemnego badania przeciwnika. Po minucie Pudzian rzucił się na swojego rywala i sprowadził go do parteru, gdzie krótkimi ciosami rozbijał "Szalonego Greka". Po podniesieniu walki do stójki, Pudzianowski w bardzo szybki sposób znowu sprowadził rywala do parteru. Wtedy rozpoczęła się egzekucja Piliafasa. Gradem około 40. ciosów Pudzianowski sprawił, że sędzia przerwał pojedynek. Piliafas nie miał argumentów, aby odpowiedzieć na agresję Pudziana.Zobacz także: Pudzianowski vs Piliafas. Kim jest rywal Pudziana?

Jan Błachowicz zdołał obronić pas KSW. / Fot. Mariusz Michalak Choć ma 40 lat wciąż jest silny fizycznie i potrafi zadawać potężne ciosy. Podczas 20. Konfrontacji Sztuk Walki, doświadczony weteran sceny MMA, Houston Alexander, chciał odebrać Jankowi Błachowiczowi mistrzowski pas. Na początku pierwszej rundy Alexander narzucił tempo w dystansie. Janek sprowadził jednak walkę do parteru i zaczął bezlitośnie okładać Amerykanina ciosami. Pod koniec pierwszej rundy Polak bezskutecznie próbował założyć dźwignię na łokieć. W drugiej rundzie Błachowicz pozwolił rozkręcić się Alexandrowi. Po raz kolejny Błachowicz chciał zakończyć walkę przed czasem. Tym razem trójkątem nogami. Trzecia runda nie rozpoczęła się dobrze dla Błachowicza, gdyż to Amerykanin sprowadził walkę do parteru. Polak szybko jednak założył dźwignie na rękę i niewiele brakowało, aby Alexander musiał się poddać. Dalsza cześć walki toczyła się w parterze, gdzie obaj zawodnicy mieli dogodne sytuacje, aby rozstrzygnąć pojedynek na swoją korzyść. Tak się jednak nie stało. Jednomyślną decyzją sędziów, Błachowicz obronił pas mistrza KSW w wadze półciężkiej.

Czytaj więcej o pozostałych pojedynkach na KSW 20 ------>

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.