Facebook Google+ Twitter

KSW 21. Chalidow, powrót Kułaka i trzy walki o pasy

1 grudnia na warszawskim Torwarze odbędzie się kolejna odsłona Konfrontacji Sztuk Walki. Gala z Mamedem Chalidowem w roli głównej, powracającym do ringu Krzysztofem Kułakiem czy broniącym pasa Michałem Materlą zapowiada się emocjonująco.

Mamed nie podjął jeszcze decyzji dla jakiej organizacji będzie walczył w USA. / Fot. Mariusz Michalak Mamed Chalidow w walce wieczoru, powrót Krzysztofa Kułaka na ring, trzy walki o pas oraz drugi w historii KSW pojedynek kobiet. Tak zapowiada się rozpiska gali KSW21, która 1 grudnia odbędzie się na warszawskim Torwarze.

Gwiazdą wieczoru będzie Mamed Chalidow. Jego rywal nie jest jeszcze znany, ale prawdopodobnie będzie to jego ostatnia walka przed spróbowaniem swoich sił w USA. Mamed nie podjął jeszcze decyzji dla jakiej organizacji będzie walczył za oceanem.

Zobacz także: Krzysztof Kułak powraca na ring i zwycięża na Celtic Gladiator 5

Do pierwszej obrony pasa stanie Michał Materla. Mistrzem KSW w wadze średniej został po pełnym zwrotów akcji pojedynku z Jayem Silvą. Na KSW 21 jego rywalem będzie Rodney Wallace, który znany jest publiczności z pojedynku z Chalidowem na KSW 19. Do ringu wejdzie także Silva, który przetestuje wytrzymałość Matta Horwicha.

Czytaj dalej o KSW 21 ------->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.