Facebook Google+ Twitter

KSW: klęska Pudziana, triumf Chalidowa i piękna walka Materli

Wczoraj w gdańskiej Ergo Arenie odbyła się gala KSW. Gwiazdą wieczoru był 36-letni Mariusz Pudzianowski. Niestety, nie poszło mu najlepiej. Na brak szczęścia nie mógł za to narzekać Mamed Chalidow.

Sonda

Oglądałeś walkę?

 / Fot. Mariusz MichalakPodczas wczorajszej gali KSW można było oglądać bardzo efektowne starcia. Mariusz Pudzianowski walczył z Seanem McCorkle'em, Mamed Chalidow z Melivenm Manhoefem, a Michał Materla z Kendallem Grove'm . I choć pierwszemu z nich szczęście nie sprzyjało, dwóch ostatnich nie mogło na nie narzekać.

Pudzian, na walkę którego czekało tak wielu miłośników sportu, poległ już w pierwszej rundzie. Choć rozpoczął walkę niezwykle agresywnie, już w trzeciej minucie sytuacja odmieniła się na niekorzyść Polaka. Mariusz Pudzianowski musiał się poddać i ponieść trzecią porażkę w karierze zawodnika MMA.

Mamed Chalidow jak zwykle zaprezentował się fantastycznie. Rozważny i ostrożny, starał się przewidzieć każdy ruch przeciwnika i nie dać się zaskoczyć. I choć Holendrowi dwukrotnie udało się przechytrzyć przeciwnika, Chalidow wyraźnie przodował w tym pojedynku. Zakończył go niezwykle efektownie, co docenili kibice.

Walka Michała Materli z Kendallem Grove'm była wyrównana. W pierwszej i drugiej rundzie nasz zawodnik przegrywał. Grove wykorzystywał swoje warunki fizyczne i skutecznie trafiał przeciwnika. W trzeciej rundzie Materla jakby wybudził się z letargu i pokazał, że nie bez powodu odniósł tak spektakularne zwycięstwa nad Rodneyem Wallasem czy Jayem Silvą. O zwycięstwie zadecydowała dogrywka, w której Polak był wyraźnie lepszy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Na kamienie już za późno. Ma swój styl, jeżeli nie wygra w ciągu pierwszych 3 minut, to jest po nim.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sam mówił, że tam już osiągnął wszystko i chciał spróbować czego nowego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ach, ten Pudzian. Nie lepiej było mu kamienie nosić i po farmersku ciężary przenosić? W tym był przynajmniej dobry.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.