Facebook Google+ Twitter

KSW XIV - znamy pierwsze szczegóły karty i przeciwnika Pudzianowskiego

Restauracja Champions po raz kolejny gościła zawodników federacji KSW. Znamy już kolejnego przeciwnika Mariusza Pudzianowskiego!

Przybyli przedstawiciele mediów mieli okazje zadać pytania poszczególnym zawodnikom biorących udział w czterech "extrafightach". Największe emocje budziła słowna konfrontacja pomiędzy Przemysławem Saletą a Marcinem Najmanem oraz oficjalne przedstawienie czwartego przeciwnika Mariusza Pudzianowskiego, z którym stoczy on walkę 18 września w łódzkiej Atlas Arenie.

Wpierw odbyła się projekcja filmu przedstawiającego historię federacji, od pierwszych gal charakteryzujących się kameralną atmosferą, po wielkie show bijące rekordy oglądalności i stawiające Polskę na mapie europejskiej sceny mieszanych sztuk walk. Następnie głos zabrali właściciele KSW - Martin Lewandowski i Maciej Kowalski. Obaj nie kryli dumy z rozmiaru odniesionego sukcesu, z entuzjazmem promując już osiemnastą odsłonę Konfrontacji Sztuk Walki. - To będzie wyjątkowa gala. Będzie to już druga, po Polsat Boxing Night, organizowana przez nas impreza w Atlas arena. Można powiedzieć, że będzie to największa gala MMA w Europie - powiedział Martin Lewandowski.

Z kolei Maciej Kowalski podkreślał atrakcyjność obsady ośmioosobowego turnieju w kategorii do 70 kilogramów. Stanowi ją śmietanka krajowego i światowego MMA - zwycięzca pierwszej gali KSW Extra, Maciej „Góral” Górski, Artur Sowiński, Kazuki Tokudome, Niko Puhakka oraz Per Eklund. Wolne pozostają jeszcze dwa miejsca. Łódzka gala ma wreszcie wyjaśnić, kto wiedzie prym w tej kategorii wagowej.

Pierwszymi osobami wypowiadającymi się na temat najbliższej walki byli Daniel Dowda i Krzysztof Kułak. Co ciekawe, obaj należą do jednej stajni - KSW Team. Po raz pierwszy jej dwóch przedstawicieli stanie w przeciwległych narożnikach. Dowda na pytanie, czy przeszkadza mu sytuacja, gdy dane jest mu walczyć z mistrzem federacji w walce, gdzie pas nie jest stawką, odpowiada" - Nie przeszkadza, gdyż przyjdzie czas i na zdobycie pasa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.