Facebook Google+ Twitter

Kto będzie prawnym opiekunem Agnieszki?

W pierwszych dniach lutego tego roku, błyskawicznie cały nasz kraj obiegła wiadomość o tym, że jedna z mieszkanek Borui Kościelnej (gmina Nowy Tomyśl) znalazła noworodka - dziewczynkę, zawiniętą w ręczniki, w piwnicy swojego domu. Kto będzie prawnym opiekunem dziecka?

W pierwszych dniach lutego tego roku błyskawicznie cały nasz kraj obiegła wiadomość o tym, że jedna z mieszkanek Borui Kościelnej gmina Nowy Tomyśl, znalazła noworodka - dziewczynkę, zawiniętą w ręczniki, w piwnicy swojego domu. Różnie na ten temat komentowano, snuto domysły.

Matka i dziecko / Fot.  Robert Whitehead, CC 3.0Gość I - 03.02.2012 w Wiadomościach24 komentował: "Nie sądź, a nie będziesz sądzony, nie ma żadnych informacji, i nie wiadomo jakie były motywy zostawienia dziecka, może szok przedwczesnego porodu, w takich przypadkach matki często nawet w szpitalu nie chcą znać swojego dziecka, na które oczekiwały z utęsknieniem... Szkoda, że w pobliżu nie było Okna Życia, może tam matka oddałaby swoje dziecko".

Niezbadane są wyroki boskie i nieznane ścieżki, jakie nam wyznaczył, ważne, że dziecko znajdzie kochającą rodzinę, a stosunek ludzi do matki dziecka, pozostawiam bez komentarza (...).

Zobacz: Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem

O lasach Małgosi, i małej Agnieszki czytaj ---> Bój o Agusię.

Jakie będą się dalsze losy Agnieszki, i jej rodzicielki? Czy ktoś pokusił się, żeby zrozumieć dziewczynę (mamę Agusi)?

Komu sąd powierzy opiekę nad Agnieszką, czy jej rodzinie? Bo tam powinna znaleźć miłość podwojoną o miłość matki, babci i całej rodziny. Czy miłość obcych ludzi będzie piękniejsza, silniejsza?

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Nie omawiam artykułu z Onet.dziecko, ponieważ najlepiej przeczytać go w oryginale.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.