Facebook Google+ Twitter

Kto chce sparaliżować Euro 2012?

Bez mała cała Polska czeka na największe piłkarskie święto. Kłopot w tym, że dochowaliśmy się domorosłych "terrorystów", którzy w słusznej sprawie podejmują ekstremalne działania wymierzone niekoniecznie w tych, co trzeba.

 / Fot. .Wydaje im się, że jak rozwalą mistrzostwa i narażą własny kraj na kompromitację i straty finansowe, to zarazem rozwalą rząd i PO. Jedno z drugim niewiele ma wspólnego. Piotr Duda ostro gra na solidarnościowych dudach.
W wywiadzie dla Wirtualnej Polski grozi rządowi wojną za sprawą ustawy emerytalnej. Powiada, że nikt nie może spać spokojnie, nawet prezydent.
Że nie chce nikogo straszyć, ale wszystko może się zdarzyć...

 / Fot. PAP/Adam WarżawaByłemu komandosowi znowu marzy się Afganistan? Czy to znaczy, że solidarnościowe bojówki obstawią z kilofami wszystkie stadiony ? Obstawiał już przecież sejm
i pałac prezydencki. Bez rezultatu. Czy zakłócając przebieg mistrzostw wymusi na rządzie i prezydencie unieważnienie ustawy emerytalnej tak z dnia na dzień? Związkowy "watażka" nie liczy się nawet z tymi, których chce reprezentować. A naród chce się cieszyć sportowym świętem, panie Duda!

W sukurs panu Dudzie ruszają podwykonawcy pracujący przy budowie Stadionu
Narodowego. Oni także grożą blokadą obiektu z powodu nie wypłacenia im
zaległych pieniędzy. Podobno generalny wykonawca stadionu dostał pieniądze,
ale do tej pory nie wypłacił... Paskudna sprawa. Zawinił rząd, czy ci, którzy wzięli pieniądze do wypłaty i nie płacą? Gdzie przepadła cała forsa ? Źle, że
naród nic nie wie, ale i tak ruszy na stadion. Co kibica obchodzą cudze
wypłaty?

Grożą także firmy budujące w mozole autostrady. Też mają chętkę na blokady.
Zastawią ciężkim sprzętem wszystkie drogi na Euro ! Nikt nie dojedzie
na piękne stadiony, chyba że po wertepach. Tutaj też nie płacą. Diabli wiedzą, dlaczego. Ludzie pracują, ludziom się należy. Może by tak rządowi zawiesić wypłatę... Zablokują ministrowie limuzynami płytę boiska ?

Nic dziwnego, że skrzywdzeni pracownicy są tak zdeterminowani i wkurzeni.
Ale torpedowanie Euro 2012 to nie jest szczęśliwy pomysł. A jeżeli zostanie
zrealizowany, to radzę realizatorom ciut wcześniej wyobrazić sobie jak wali się
na nich rozwścieczony kilkudziesięciotysięczny tłum żądnych sportowych wrażeń kibiców z całej Europy. Nie będzie potrzebna nawet zmasowana interwencja sił bezpieczeństwa... Kto tu kogo straszy, panie Duda ?
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (61):

Sortuj komentarze:

kaśka
 • kaśka
 • 07.06.2012 18:16

Dlaczego pisze pan o sobie "naród" ? Ja np.się z panem nie zgadzam

Komentarz został ukrytyrozwiń
bezstronny
 • bezstronny
 • 07.06.2012 17:44

z tym cytatem sie zagalopowałem "Jedyni co z nas kpią to RZĄD PANA TUSKA, PO i Ci co ich wybrali"
SKREŚLAM TE SŁOWA i ma być tak
"Rosjanie, Białorusini, Litwini, Ukraińcy, Łotysze, Estończycy i wreszcie Polacy to ludzie przyjaźni, tylko ktoś pilnuje byśmy tego nie zauważyli bo to razem licząc ok 500 mln obywateli. Kto pozwoli byśmy decydowali o swoim losie. A nie daj Boże jeszcze jakaś nowa UNIA LUBELSKA. To przecież tania siła robocza "spichlerz" zachodniej Europy. I dlatego judzą nas jednych przeciwko drugim:( Ale kiedyś może przyjdzie inny czas, gdy z godnością i bez zakłamania spojrzymy sobie w oczy. A Tych co nas różnią ogarnie trwoga. Może kiedyś..."

Komentarz został ukrytyrozwiń
bezstronny
 • bezstronny
 • 07.06.2012 17:39

@Marta Jenner
Te słowa całkiem innego portalu i innego autora tobie dedykuje i takim jak ty .
"Jedyni co z nas kpią to RZĄD PANA TUSKA, PO i Ci co ich wybrali. Rosjanie, Białorusini, Litwini, Ukraińcy, Łotysze, Estończycy i wreszcie Polacy to ludzie przyjaźni, tylko ktoś pilnuje byśmy tego nie zauważyli bo to razem licząc ok 500 mln obywateli. Kto pozwoli byśmy decydowali o swoim losie. A nie daj Boże jeszcze jakaś nowa UNIA LUBELSKA. To przecież tania siła robocza "spichlerz" zachodniej Europy. I dlatego judzą nas jednych przeciwko drugim:( Ale kiedyś może przyjdzie inny czas, gdy z godnością i bez zakłamania spojrzymy sobie w oczy. A Tych co nas różnią ogarnie trwoga. Może kiedyś..."

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Katoliczka, Teresa
"Katoliczka, Teresa" - kryzys tożsamości? Ja również żegnam, masochistką nie jestem i nie sprawia mi przyjemności kopanie się z koniem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Katoliczka , Teresa
 • Katoliczka , Teresa
 • 07.06.2012 16:46

@Marta Jenner.Więc dlaczego oskarżasz rząd ?Co ma rzad do firmy niezależnej od rządu i to mająca tożsamość prawna , która jej gwarantuje niezależność od :rządu , polityków .Przestań bredzić .Podjudzasz i tyle.Zamiast cieszyć się z tego co osiągnęliśmy my wszyscy Polacy ,wpisujesz się w wredną retorykę .Wpisujesz się we wredna retorykę wrogów nas Polaków i wszystkiego tego co robimy i zrobiliśmy.Żegnam .

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Teresa
Zachowuje się Pani dokładnie tak samo, jak ci spośród zwolenników PiS-u, którzy reagują obelgami i nienawiścią na najmniejszy przejaw krytyki. Z fanatyzmem - po którejkolwiek stronie - nie da się dyskutować, więc proponuję odejść od napastliwej, emocjonalnej retoryki i kierować się przede wszystkim rozsądkiem.
Pyta Pani: "CO MA WSPÓLNEGO POSLKI RZĄD Z TYMI FIRMAMI ?"
Chętnie wyjaśnię. Wykonywanie zadań związanych z przygotowywaniem i koordynowaniem budowy i eksploatacji autostrad płatnych to zadanie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, która jest urzędem administracji rządowej nadzorowanym przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Tak więc do ministra należy wyciągnięcie konsekwencji wobec winnych zaistniałej sytuacji, tak jak to uczynił minister Arłukowicz w stosunku do prezesa NFZ.
Szkoda, że w swoim zacietrzewieniu nie zauważyła Pani, że sam rząd powyższą zależność zauważył, skoro przyjął projekt ministra Nowaka zakładający spłacenie roszczeń podwykonawców przez GDDKiA z zasobów Krajowego Funduszu Drogowego...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Teresa
 • Teresa
 • 07.06.2012 13:31

@Marta Jenner
Oskarż wszystkich nas wyborców , którzy uczestniczy w ostatnich wyborach powszechnych.Oskarżasz rząd , to i oskarż nas wyborów .Co mało?Polaków oskarż ,że nieuczciwe firmy PRYWATNE oszukują nas wyborców i nasze polskie firmy.No to dzieła @Marta Jenner.
CO MY MAMY WSPÓLNEGO Z TYMI FIRMAMI ?CO MA WSPÓLNEGO POSLKI RZĄD Z TYMI FIRMAMI ?Co ma wspólnego z tym Papierz i polscy duchowni?Co maja wspólnego ateiści i innych wyznań ?
TERAZ PUKNIJ SIĘ W SWOJĄ główkę i myśl, intensywnie myśl.Co my mamy wspólnego z jedna firma i druga .
Jak możesz oskarżać rząd!
Demaskuj nieprawidłowości ale miej umiar w oskarżaniu.Pisz o tych ci są złodziejami, hochsztaplerami ale na miłość boska nie mieszaj wszystkich do swych gierek.
PiS z tymi pomyleńcami , którzy ich wspierają oskarża za wszywko rząd .Dlaczego nie szukają winnych wśród siebie ?Dlaczego nie skazują faktycznych hochsztaplerów i nieuczciwe firmy?ODPOWIEDZ JEST PROZAICZNIE PROSTA .
Chcą Polski podzielonej , skłóconej a na jej gruzach -niczym trupojady -zrobić swój kraj ,KRAJ ZOMBIE(trupojadów Zombie).
Kościół rzymskokatolicki przykłada do tego gorliwie swą i Jarosława Kaczyńskiego z z Krk rękę!

Komentarz został ukrytyrozwiń
antyeuropejczyk
 • antyeuropejczyk
 • 07.06.2012 12:01

Ja nie czekam na żadne euro-jarmark próżności.
To pseudo-dziennikarzyny kompromitują Polskę i Polaków,a nie uczciwi obywatele którzy są lekceważeni i okradani przez różne mafie działające pod przyzwoleniem rządzących.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@wyborca
Służę:
http://www.tvnwarszawa.pl/print/informacje,news,a2-przejezdna-w-calosci,47709.html
Nb. ten niewątpliwy sukces nie zmienia na razie sytuacji przedsiębiorców.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wyborca
 • wyborca
 • 07.06.2012 08:42

@Marta Jenner
Teraz do dzieła o podaj link gdzie obejrzymy i przeczytamy o zakończonym połączeniu poprzez autostradę A 2 Warszawa -Berlin
Od dzisiaj kierowcy, w tym kibice jadący na pierwsze w historii Polski Mistrzostwa Europy w piłce nożnej mogą korzystać z całej autostrady A2 pomiędzy Warszawą a Łodzią" - poinformowała rzeczniczka GDDKiA Urszula Nelken.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.