Facebook Google+ Twitter

Kto do Parlamentu Europejskiego? Prawybory w AHE w Łodzi

7 czerwca staniemy przed wyborem kto powinien reprezentować Polskę w strukturach Parlamentu Europejskiego. Dlatego studenci AHE w Łodzi postanowili spotkać się z kandydatami i porozmawiać na temat przyszłości Polski w UE.

Już 29 maja w patio Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi odbędą się prawybory do Parlamentu Europejskiego, poprzedzone debatą z kandydatami na europosłów. Organizatorami spotkania, które rozpocznie się o godz. 11.00, są studenci Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi i Wyższej Szkoły Cosinus.

Zaproszenie do udziału w nim otrzymały wszystkie komitety wyborcze, zarejestrowane w okręgu łódzkim, swoją obecność potwierdzili już następujący przedstawiciele: Jacek Sariusz-Wolski, Marek Michalik, Jolanta Szymanek-Deresz, Jakub Pietkiewicz, Adam Fronczak, Radomir Nowakowski, Daniel Zaborowski oraz Bogdan Golik.

Wszystkich, którzy chcą porozmawiać z kandydatami na europosłów oraz oddać swój głos zapraszamy do siedziby uczelni, a tych którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć w spotkaniu zachęcamy do odwiedzenia strony www.puw.pl i obejrzenia transmisji on-line.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.