Facebook Google+ Twitter

Kto jest "Gwiazdą Dobroczynności"? Zagłosuj!

Do 10 styczna 2010 roku trwa głosowanie w plebiscycie "Gwiazdy Dobroczynności". Organizatorem konkursu jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce i "Newsweek Polska". Oddając głos można wesprzeć Fundusz Pozytywka.

 / Fot. screen ze strony "Gwiazdy Dobroczynności"Kapituła konkursu (w której składzie znajdują się eksperci, osoby uznane w środowisku organizacji pozarządowych i mediów) spośród nadesłanych przez czytelników zgłoszeń, wybrała 25 przykładów społecznego zaangażowania gwiazd.

Tytuł „Gwiazdy Dobroczynności” zostanie przyznany w pięciu kategoriach konkursowych: wolontariusz, twarz kampanii społecznej, darczyńca organizacji społecznej, zaangażowanie w program społeczny firmy, własna działalność społeczna. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w głosowaniu za pośrednictwem internetu i SMS-ów. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi na łamach tygodnika „Newsweek” w styczniu 2010 roku.

Wybrać kandydata i oddać głos można na stronie konkursu "Gwiazdy Dobroczynności"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Ze strony plebiscytu:

"Głosowanie już się zakończyło!

Wyniki zostaną ogłoszone podczas Gali 23 stycznia

oraz w Newsweeku, który ukarze się na rynku 25 stycznia 2010r."

Komentarz został ukrytyrozwiń

A to super...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Radomirze oto co znalazłam na stronie konkursu: "Oddając głosy przez internet pomagasz dzieciom. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz Funduszu Pozytywka, który wspiera edukację dzieci z niepełnosprawnością wzroku, mowy i słuchu." źródło: http://www.gwiazdydobroczynnosci.pl/gwiazdy/o-konkursie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy "Koszt wysłania jednej wiadomości SMS to 2zł netto czyli 2.44zł brutto" przeznaczone sa w ramach tego konkursu na cele dobraczynne?

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Gwiazda dobroczynności" - "Akademia Rozwoju Filantropii" - chyba znowu coś zostaje postawione na głowie; następnym etapem będzie "miss dobrego serca", oraz konkurs na "mistrza żebractwa".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tadeuszu, jestem jak najbardziej za czynieniem dobrze, i wiem, że są ludzie czyniący to bezinteresownie, tylko robienie z tego czegoś na komercyjną modłę wydaje się trochę nie na miejscu. Chyba że w tym przypadku nie ocenia się stopnia umierania dla drugiego człowieka, a to, jaka "gwiazda" która jest dobroczyńcą, najbardziej nam się z jakiegokolwiek powodu podoba. Wtedy cofam wcześniejsze słowa ;).

Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobro zawsze powraca!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tomeczku! Działalność charytatywna była od zawsze. Niektórzy ludzie noszą taką potrzebę w sobie, niemal od urodzenia. Nie wszyscy robią to z oczekiwaniem własnych korzyści. Większość czyni to bezinteresownie. Choć w moim odczuciu Państwo powinno zadbać o swoich obywateli - tych chorych fizycznie i tych psychicznie. Np. niechęć do pracy ja uważam za niepełnosprawność psychiczną, którą powinno się leczyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hmm jedyne dobro, wydaje się, jakie z tego może wyniknąć, to to, że ludzie zobaczą, że można być dobrym w świecie konsumpcji i egoizmu, oraz ewentualna reklama jakiejś kampanii/działalności społecznej...

Mt 6:
"Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.