Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3117 miejsce

Kto mógłby zastąpić Tuska? Kwaśniewski, Kaczyński, Sikorski?

Opozycja, głównie PiS i Ruch Palikota, domaga się odejścia z urzędu premiera Donalda Tuska. PiS zapowiada konstruktywne wotum nieufności wobec rządu.

Sonda

Kto mógłby zastąpić Donalda Tuska na stanowisku premiera?

 / Fot. PAP/Tomasz GzellPo wpadce z kandydatem na premiera prof. Kleiberem, Jarosław Kaczyński zaczął mówić, że wkrótce zaproponuje odwołanie rządu Donalda Tuska, który należy zastąpić gabinetem eksperckim. Kto nim ma kierować? Tego nie wiadomo.

Z najnowszego sondażu TNS Polska dla tygodnika "Wprost" wynika, że Tuska mógłby zastąpić Aleksander Kwaśniewski. Cześć pytanych optuje za Jarosławem Kaczyńskim.

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski może liczyć na poparcie 21 proc. badanych Polaków. Dobrze wypadł również prezes Jarosław Kaczyński. Szef PiS, który po sześciu kolejnych porażkach wyborczych, uważany jest nawet przez część własnej partii, za polityka bez szans na ponowne premierowanie - zyskał poparcie 13 proc. badanych – czytamy w serwisie Wprost.pl.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Kazimierz W
  • Kazimierz W
  • 17.09.2012 09:11

Nam nie jest potrzebny alkoholik degenerat Kwaśniewski - nam potrzebny jest poważny polityk, patriota!

Pokazał jak o mało mordą ,rozwalił by grób w Charkowie pomordowanych rodaków!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kazimierz W
  • Kazimierz W
  • 17.09.2012 09:11

Nam nie jest potrzebny alkoholik degenerat Kwaśniewski - nam potrzebny jest poważny polityk, patriota!

Pokazał jak o mało mordą ,rozwalił by grób w Charkowie pomordowanych rodaków!

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 17.09.2012 05:41

Jolka Wczoraj 20:16
jak to nie ma doświadczenia międzynarodowego?
a chorobę zwaną filipińską, czyli trzęsące się kolana
to skąd przywiózł? z juraty?
a katyń i jego bełkot to co? katyń może w polsce?
i tak by można
gdzie się pojawi tam go podejmują.
(no, czasami sam się podejmie)
ale wraca.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Nowak
  • Jan Nowak
  • 17.09.2012 04:43

Kto mógłby zastąpić Tuska?
też mi pytanie
KAŻDY.(poza gojem sikorskim i żydem kwachem)
każdy lepszy od tego picera i matacza
a tuska wysłać na kominy, do malowania,
i tak do 70 roku życia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widzę, że sezon ogórkowy w pełni... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Collision
  • Collision
  • 16.09.2012 21:40

Jak widać ludzie nadal wierzą w lewice i socjalizm.hm...banda idiotów.Poczytajcie sobie o lewicy,prawicy socjalizmie i uświadomcie sobie-czerwony socjalizm nie ma przyszłości!

Komentarz został ukrytyrozwiń
kaz
  • kaz
  • 16.09.2012 20:23

Na nie jest potrzebny alkoholik - nam potrzebny patriota taki jak Prezes Kaczyński!

Komentarz został ukrytyrozwiń
 Jolka
  • Jolka
  • 16.09.2012 20:16

Z tej sondy nr 1 do skreślenia . Miał swoje 5 min , jest w zaawansowanym wieku i nie ma doświadczenia międzynarodowego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
neo
  • neo
  • 16.09.2012 18:47

Tylko nie Kwasniewski !!!! mial juz swoje 5 min i podziekujmy mu...dzis moze tylko nam zaproponowac legalizacje marihuany by do reszty oglupic narod
przeciez 60g dla psa Kory to nic takiego prawda panie Kwasniewski ??? zwykly smiertelnik juz by siedzial za taka ilosc.....strzeliles pan sobie w kolano

Komentarz został ukrytyrozwiń
**
  • **
  • 16.09.2012 18:15

Ja bym wolał zamiast Kwaśniewskiego na premiera, dać kozę Leppera!

Przynajmniej jest trzeżwa!