Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15089 miejsce

"Kto nie skacze, ten za ACTA!". Warszawiacy przeciwko ACTA [wideo]

Współautorzy: Tomasz Kossakowski

Kolejny dzień manifestacji przeciwko ACTA. Tym razem w piątkowy wieczór protest został zorganizowany przed Pałacem Prezydenckim. Na manifestacji pojawił się także Janusz Palikot, który został wygwizdany przez protestujących.

 / Fot. W24/Katarzyna BańborW piątkowy wieczór, przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie odbył się kolejny protest przeciwko ACTA. Po godzinie 17.30 na manifestację przybył Janusz Palikot. Protestującym się to nie spodobało - wygwizdali go. Palikot po niespełna 5 minutach oddalił się spod Pałacu Prezydenckiego. Zapraszam do obejrzenia materiału wideo z protestu przeciwko ACTA.


Kolejny dzień walki z ACTA. Cyberwojna minuta po minucie!
Obejrzyj także:

- Palikot wygwizdany przez protestujących przeciw ACTA w Warszawie - wideo


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

staw
  • staw
  • 29.01.2012 05:24

@Miroslaw Kraszewski Dzisiaj 00:36 bezczelne matolstwo , takie jak ty Kraszewski, natychmiast pogonic i ulokowac w jednej celii.

Komentarz został ukrytyrozwiń
a
  • a
  • 29.01.2012 04:50

Leszek Małkowski (1:9)
JEST ZNANY ZE SWEJ GŁUPOTY POLITYCZNEJ.
dajmy mu spokój

Komentarz został ukrytyrozwiń

ACTA; Minister Boni uspokaja nas, że wstawimy sobie dodatkową klauzulę. Premier Tusk, że jakby co, to nie ratyfikujemy ACTA. Wiceminister spraw zagranicznych Szpunar, że choćbyśmy nie podpisali i nie ratyfikowali, to umowa i tak jest wiążąca, jako przyjęta przez Unię.

Chyba nadszedl najwyzszy czas na to, zeby to bezczelne matolstwo, ktore nie pozwala decydentom na uzgodnienie jednej wiarygodnej wersji klamstwa, natychmiast pogonic ze stanowisk i ulokowac w jednej celi, zeby sie wreszcie dogadali.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wyuczony
  • wyuczony
  • 28.01.2012 22:18

Panie Małkowski sama demonstracja z natury jest już polityką.
Grecy powiadają,że obywatel który nie interesuje się polityką i nie uczestniczy w życiu kraju jest po prostu idiotą.
U nas społeczeństwu czy (jak kto woli) obywatelom nie przystoi zajmować się polityką powiadają partyjniacy. Nic błędniejszego. Każdy kto płaci podatki, utrzymuje Państwo ma wręcz obowiązek uczestniczyć w życiu politycznym. Powiem tylko tyle,że właśnie obojętność społeczeństwa doprowadziła do tego,że politycy w podzięce obywatelskiemu społeczeństwu próbują ograniczyć emerytury, dostęp do lekarzy. To tylko tyle bo idę spać i nie chce mi się już uczestniczyć w tej pralni. Ponoć naród ma więcej "dyplomów", skończonych szkół...

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Jan Poniatowski. Chyba mój wysiłek będzie daremny, ale spróbuję wytłumaczyć Panu powyższy film. Gdy pisowski prowokator zaczyna truć o wolności i krzyżu, tłum zaczyna skandować - "precz z polityką", gdy intonuje - "gdzie jest wolność, gdzie jest krzyż", zostaje wygwizdany, wykrzyczany a demonstranci powracają do swoich haseł - "Nie dla ACTA". Dodam, że mój dziesięcioletni siostrzeniec również zrozumiał całość sytuacji. Ja, na dodatek zauważyłem, że kamera była przygotowana we właściwym miejscu - tylko prowokacja się nie udała.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Małkowski obejrzałem uważnie i proszę mi wierzyć nie widziałem ani nie słyszałem tego co pan widział i słyszał.
A filmik ładny.
We Wrocławiu też była fantastyczna manifestacja (http://bit.ly/zEXK0o) ale nie mogłem tu zamieścić publikacji z pewnych względów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Głupota i tyle.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 28.01.2012 21:19

Proszę sobie przypomnieć jak niedawno PiS upominał się o ograniczenie wolności w sieci . Prezes powiedział ,że internauci piją piwo i oglądają pornole. Jaki to hipokryta i jego wyznawcy też .Polityczna kalkulacja, ZMIENIŁA JEGO POGLĄDY O 360*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Amerykanie wykiwali świat z tym ACTA i wcale nie mają zamiaru plątać siebie w to (http://bit.ly/ADg5yh) Im tylko zależy na chronieniu swoich firm. Ot i cała prawda.
Szkoda,że "nasi" rządcy mają takich marnych prawników, polityków, doradców, (a może wcale nie mają),a najgorsze,że w nosie mają wyborców-nawet tych co na nich głosowali.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Jan Poniatowski. Niech Pan poprosi mądrzejszego kolegę, żeby Panu wytłumaczył powyższy film.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.