Facebook Google+ Twitter

Kto okradał Samoobronę?

Stosunki panujące w Samoobronie RP znów są przedmiotem zainteresowania organów ścigania. Śledztwo w sprawie defraudowania partyjnych funduszy prowadzi Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie Trybunalskim.

 / Fot. Kamil Jóźwiak/Express IlustrowanyW najbliższych dniach w Prokuraturze Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim przesłuchiwani będą byli prominentni działacze Samoobrony RP, w tym byli posłowie. - Wydział śledczy będzie podejmować istotne czynności dowodowe z udziałem osób, co do których wydano już postanowienie o przedstawieniu zarzutów - poinformował dzisiaj Witold Błaszczyk, rzecznik Prokuratury.

Prokurator przedstawi tym osobom zarzuty i przesłucha je w charakterze podejrzanych. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że chodzi o byłych posłów Waldemara B. z Sieradza i Stanisława Ł. wybranego w okręgu piotrkowskim. Zarzuty ma też usłyszeć Aneta K., główna bohaterka seksafery w Samoobronie.
- Wszyscy - dodaje Błaszczyk - podejrzewani są o przywłaszczenie środków finansowych partii Samoobrona.

Śledztwo wszczęte zostało na podstawie zawiadomienia złożonego przez władze partii. Władze Samoobrony reprezentował przewodniczący Andrzej Lepper, a zawiadomienie dotyczyło tylko Anety K. Złożone zostało w ubiegłym roku - wtedy, kiedy główna bohaterka seksafery ujawniła, że musiała utrzymywać z przewodniczącym stosunki seksualne.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Trzaskanie mafii na kasie jest bardzo ładnym przykładem obywatelskości, chociaż może być niebezpieczne. Ale czego się nie robi dla dobra narodu, prawda?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niezła szopka z tą Samoobroną

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mnie też...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mnie już nic nie zdziwi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.