Facebook Google+ Twitter

„Kto pokona smoka?!...” - na podst. tekstu Marii Kownackiej

Za górami, za lasami, był sobie kraj nad krajami. A na skale z piernika stał zamek Króla Gwoździka...

 / Fot. Klub RampaKlub Artystyczny Rampa zaprasza na: „Kto pokona smoka?!...” - na podst. tekstu Marii Kownackiej 30 czerwca 2012 godz. 12:00 i 14:30. Za górami, za lasami, był sobie kraj nad krajami,

A na skale z piernika stał zamek Króla Gwoździka...

Pewnego dnia wydarzyło sie wielkie nieszczęście - królewna, ukochana córka króla Gwoździka, została porwana przez straszliwego smoka, nasłanego przez złą Czarownicę. Na ratunek dziewczynie pośpieszyli królewscy rycerze oraz dzielny szewczyk, chcący ze szczerego serca pomóc królewskiej córce.

Czy komuś uda sie ją uwolnić? Kto pokona smoka? Co można zyskać uprzejmością i dobrym sercem i czy zła Czarownica jest naprawdę taka zła, a smok groźny i niepokonany? Oraz czy władza i bogactwo są w życiu najważniejsze?

Odpowiedzi na te pytania poznacie, jeśli wybierzecie sie razem z nami na grzbiecie Siwka - Złotogrzywka w podróż do tego niezwykłego królestwa, w którym wszystko jest możliwe, jak to w teatrze lalkowym!

Scenariusz i reżyseria: Elżbieta Socha. Muzyka: Dawid Ludkiewicz. Scenografia i lalki: Marika Nowak. Występują: Magdalena Daszkiewicz, Katarzyna Gruszewska, Joanna Mazewska, Katarzyna Wypchło. Projekt został dofinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa.

więcej na www.klubrampa.pl

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.