Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4563 miejsce

"Kto poślubi mojego syna" – nowy reality-show w TVN

TVN planuje jesienią (we wrześniu) wprowadzić na antenę nowy reality-show, pod roboczym tytułem „Kto poślubi mojego syna”.

Matka z niezamężnym synem / Fot. Grzegorz SadowskiStacja TVN chce jesienią zaprezentować reality-show „Kto poślubi mojego syna”, oparty na amerykańskim formacie „Who wants to marry my son” firmy Eyeworks. Bohaterami programu będą mężczyźni w wieku od 25 do 35 (40) lat, którzy dotąd nie znaleźli partnerki życia i cały czas mieszkają z rodzicami. W programie matki pomogą synom, (których znają przecież najlepiej), dokonać wyboru i odnaleźć miłość życia.

Każdy z uczestników programu podczas trwania show, spotka się kilkoma kobietami – kandydatkami na „idealne” partnerki. Spędzi z nimi czas, wykonując różne zadania i poznając kandydatki, a matka będzie im zadawać „niewygodne” pytania. Finalnie każdy uczestnik będzie musiał wybrać jedną partnerkę, a w wyborze pomagać mu będzie własna matka.

Dotychczas program oparty na amerykańskim formacie, zrealizowano w 13 krajach świata, a największą popularnością cieszył się we Francji, gdzie emitowała go największa stacja telewizyjna TF1. TVN zapowiada, że polska edycja programu będzie wzorowana na wersji reality-show, nakręconej właśnie w kraju nad Sekwaną. Stacja zaczęła już poszukiwania synów i matek, którzy chcieliby wziąć udział w programie. Zgłoszenia wysyłać można na adres e-mail: ktoposlubimojegosyna@tvn.pl.

Matko, „maminsynku”, zastanów się czy to nie jest program idealny dla ciebie, może już nadszedł czas na obcięcie pępowiny, na usamodzielnienie się, na rozpoczęcie życia oddzielnie, samodzielnie, a właściwie w parze z wybraną przez syna i matkę partnerką. Nie „marudź”, tylko zgłaszaj się z matką na casting, może to będzie szansa na twoje lub twojej matki „pięć minut”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

To pytanie zadaje sobie wielu rodziców?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.