Facebook Google+ Twitter

dffffffffffffffffffffffff fdsssssssssssssss

54444443533333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333334

Mikołaj Rozbicki / Fot. prywatna galeria Mikołaja Rozbickiego[xczzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

S_E_T_H
  • S_E_T_H
  • 27.03.2011 17:07

http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/4498187-a-we-wiadomo-346-ciach-cisza-?page=last
CZYTAJCIE UWAŻNIE !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ola
  • ola
  • 10.02.2011 01:35

aktywnie pisywałam na Pudelkuczyli na o2 .pl bo nie trzeba się było logowac a ludzie tam forum czytają więc pisałam.Od wczoraj piszę ale nic nie wchodzi z tego co piszę więc chyba zostałam zablokowana. .Nikogo nie obrażałam ,sygnalizowałam tylko fakty które mżna sprawdzić na tem szczepień ,GMO ,Codexu ,BŚ ,Lini kredytowej odtworzonej prze zBelke i Roztowskiego za 50 mln zł rocznie .same małe fakty. Niestety już mnie wysiudano z forum .Troche szkoda bo coraz mniej miejsca mam do takiego spontanicznego pisywania

Komentarz został ukrytyrozwiń
ola nowak
  • ola nowak
  • 09.02.2011 01:41

chyba trzeba mieć coś popieprzone z DNA żeby być tak pozbawionym emati .Mam na myśli bankowców ,właścicieli koncernów farmaceutycznych. Robią tyle zła że żaden normalny człowiek z taką ilością potworności nie mógłby zasnąć do końca życia. A skoro oni mogą ,to muszą być jakimiś zmutowanymi psychopatami

Komentarz został ukrytyrozwiń
ola nowak
  • ola nowak
  • 09.02.2011 01:36

czy ktoś mi powie co to za szopka na scenie politycznej się dzieje.Dlaczego wszyscy politycy ,nawet moi ulubieńcy nie poruszają najważniejszych dla zdrowia tematów czyli GMO ,Codex alimentarius ,chemtrailsów. Czy to sa jakieś pacynki w TV.Nie wiem co jest grane ale chyba coś więcej niż możemy sobie wyobrazić.
Mówię do kolegi,popatrz na niebo,co te samoloty mogą rozpylać tak intensywnie ,latając ,przecież tu nie ma żadnych korytarzy lotniczych ,do tego każdy leci w inna stronę ,jeden do nieba ,drugi na skos ,trzeci tuż za nim itd ,a ten kolega patrzy w niebo i nie widzi nic niezwykłego ,natomiast zastanawia się czy ze mną wszystko ok. To są dopiero czary

Komentarz został ukrytyrozwiń
Angelika
  • Angelika
  • 20.01.2011 00:29

Bardzo dobry wywiad. Oby jak najwięcej takich ludzi:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ja
  • Ja
  • 17.10.2010 22:08

Matrix 4 ;)))
Masz jakieś dowody oprócz swojej nieskalanej pewności

Komentarz został ukrytyrozwiń
Irbis
  • Irbis
  • 03.09.2010 15:14

To co robisz to zasiewanie ziaren prawdy o świecie ktory nas otacza. To nieprawda że nic nie wiemy. NIE CHCEMY wiedzieć bo tak jest wygodniej. W odpowidnim momencie te ziarenka zakiełkują i wzrosną. Dlatego nie martw sie o rezultaty i pozorny brak zrozumienia u ludzi. Ich zakodowane umysły musza sie rozkodować ale to oni sami muszą to zrobić - własnie zaczynając myslec samodzielnie ! To okazuje sie dla nich najtrudniejsze ... ale sobie poradza. Przynajmniej wiekszosc. Ci ktorzy nie dadzą rady ... To nic. Bedą mieli okazję na nowe doswiadczenia i wtedy na pewno sobie poradza.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Irbis
  • Irbis
  • 03.09.2010 15:11

Mikołaj, idziesz dobrą drogą ... nie przyjmuj się co mówią inni .. rób swoje i idź dalej ! Twoja wspaniała intuicja zaprowadzi cie tam gdzie trzeba. Czas pokaże gdzie była racja. Ja też tak robię i jest ok. Tzw. "teoria" spiskowa nie istnieje. Istnieją FAKTY SPISKOWE. Na tym musistać ten chory system by się mógł utrzymać a nagują te FAKTY tylko ci ktorym zlaezy abyten system mógł utrfzymać sie jak najdłuzej bo czeprią z tego korzyści (konkretne). To tzw. pasozytnicza elita światowa (uwazajaca sie za panów tego świata - bo ma kase - ale kase ma dzieki nam - ich darmowym niewolnikom ktorzy na nich pracują. Wazne tez by sie nie bać. Strach jest narzediem i elementem ktorym sie poslugują by szachowac ludność róznych krajów. Ludzie bojący się sa podobni do zwierząt zapędzanych do ubojni na rzeź. Poza tym zywią sie oni naszym strachem tak jak my zwyczajnym pozywieniem. Nie możemy postepować ich metodami bo staniemy sie takimi jak oni a nie o to przeciez chodzi. Robmy swoje : informujmy. Nie musimy zawsze mowic o Gadoidach ludziom ktorzy nawet nie wiedza że są zniewalani ale można mowic o "mrocznych siłach" - "silach ciemności" - "złowrogich siłach" itp itp. Jak można walczyć ze zniewoleniem skoro przynajmniej piołowa ludzi w Polsce nie jest tego świadoma ? A i tak jestem optymistą ... :-) Ja tez pracuję na wydziale politologii i znam mechanizmy oficjalnego nauczania tego przedmiotu. O ile pamiętam to jeden z polityków (polskich) użył w wywiadzie telewizyjnym w zeszlym roku sformułowania "mroczne i złowrogie siły". Jesli sie nie mylę był to pan Belka... Pomyslałem ze musi wiediec niemało skoro to powiedzial .. ale oczywiscie oficjalne media olaly to i przeszly do porzadkuy dziennego pomijając jego wypowiedź ... a przeicez normalnym byłoby zapytanie : "Co Pan ma na myśli?". Nie zadały tego pytania bo przeciez media tvp także sa pod kontrolą "mrocznych sił" pod ktorym kryją sie Iluminaci i ich mocodawcy .. Gadoidy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.01.2010 13:34

5*
To najważniejszy artykuł. Wszystko inne to pył. Nie, to nie jest teoria spiskowa, a coraz bardziej rzeczywisty stan. Nie da się sterować prądami konwekcyjnymi w płynnym jądrze ziemi, lecz wszystkim innym, co tylko stwarza człowiek (idee, systemy, itd.)-TAK. Stąd może przejawiac sie lęk, że rozumienie tych groźnych zjawisk spowoduje, że człowiek zostanie sam, odpierajac ataki bezmyślnych kulturowych barbarzyńców. Do tych zagadnień trzeba wracać.

Bardzo dobry wywiad i odwaga politologa z Poznania zasługuje na moją uwagę.