Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27147 miejsce

Kto silniejszy - strongman czy zawodowy bokser?

W sobotę 12 września w Chojnicach odbyła się trzecia edycja Boxing Show.

Iwona Guzowska- gość Boxing Show / Fot. Szymon ŁyndoImpreza rozpoczęła się o godzinie 17.30. Dla fanów boksu organizator Gruchała Team przygotował mnóstwo atrakcji.

W ringu stoczono dziesięć pojedynków. Na ringu stawały głównie młode osoby, nie zabrakło też dziewcząt, które zaprezentowały swoje niemałe umiejętności bokserskie. Na Boxing Show przybyli między innymi tacy goście jak Iwona Guzowska i Dariusz „Tiger” Michalczewski. Przed publicznością zaprezentowała się grupa taneczna „Paradise”.

Dariusz "Tiger Michalczewski- gość Boxing Show / Fot. Szymon ŁyndoW połowie imprezy byli bokserzy Andrzej Mielke i Mariusz Paluch przeprowadzili licytację rękawic bokserskich. Zostały one sprzedane za 1500zł. jednemu z widzów. Pieniądze z licytacji będą podzielone na połowę. Pierwsza część przeznaczona zostanie na hospicjum, zaś reszta ma posłużyć szkoleniu młodzieży w Boxing Team Chojnice. Kolejną atrakcją był występ Barry’ego Solone - czarnoskórego piosenkarza.

Młodzi próbowali swoich sił na ringu. / Fot. Szymon ŁyndoJednak wszyscy niecierpliwie czekali na walkę wieczoru, w której rękawice skrzyżowali chojnicki strongman Rafał „Drwal” Szultka i Łukasz „Rusek” Rusiewicz ze Starogardu Gdańskiego - zawodowy bokser. Strongman w 2005 roku został brązowym medalistą mistrzostw Polski w kategorii do 105 kg. W 2009 roku powrócił do sportu po ciężkiej kontuzji i zdobył 2. miejsce podczas ędzynarodowych zawodów Polska - Węgry. Jego przeciwnik Łukasz to zawodowy bokser wagi ciężkiej, który na zawodowym ringu stoczył 13 walk (siedem wygrał, sześć przegrał). Walka była zakontraktowana na cztery rundy po dwie minuty, lecz została przerwana przez sekundanta Rafała w połowie drugiej rundy. Strongman miał bardzo dużo siły, ale zabrakło znajomości technik bokserskich i doświadczenia na ringu. Zwycięzcą został Łukasz Rusiewicz. W nagrodę otrzymał rękawice bokserskie, które zostały zakupione w licytacji - przekazał je ich nowy właściciel. Wszystko zakończyło się około godziny 21.45.

Barry Solone- wokalna gwiazda wieczoru. / Fot. Szymon ŁyndoWalka wieczoru- zawodowy Strong Man z Zawodowym Bokserem. / Fot. Szymon ŁyndoRękawice bokserskie zostały zlicytowane za 1500zł- trafiły w prywatne ręce. / Fot. Szymon Łyndo

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.