Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8869 miejsce

Kto stoi za Anetą Krawczyk, kto jest ojcem jej dziecka?

To dwa najczęściej powtarzane pytania dotyczące seksafery w Samoobronie. Mariusz Strzępek, były radny z Tomaszowa Mazowieckiego, który startował z listy Samoobrony, opowiada gazecie Wiadomości24.pl o tym, jak i dlaczego sprawa molestowania seksualnego kobiet w tej partii, wyszła na światło dzienne.

fot. scereen ze strony Mariusza Strzępka Były radny Mariusz Strzępek występuje w sprawie jako osoba, która potwierdziła “Gazecie Wyborczej” oraz zeznała w prokuraturze, że w Samoobronie zmuszano kobiety do świadczenia usług seksualnych w zamian za pracę i jej utrzymanie. Dziś nieoczekiwanie otwarcie przyznał w rozmowie z nami, że to on podsunął dziennikarzowi ten temat i skontaktował go z Anetą Krawczyk.

Nasz rozmówca bardzo dobrze zna Anetę Krawczyk, jak zaznaczył, jest jedną z nielicznych osób, które mają jej prywatny, nowy numer telefonu. Nie zdradził jednak kto jest ojcem jej dziecka, ale powiedział kto stanowczo nim nie jest.

Rozmowa z Mariuszem Strzępkiem


Na swojej stronie internetowej Mariusz Strzępek napisał, że lubi: “Pomagać i doradzać ludziom. W różnych sprawach, w których sami mi nie mogą sobie poradzić”. Zaprzeczył jednak, że doradzał Anecie Krawczyk.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jest obowiązek nagrywania. Rozmówca musi wyrazić zgodę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.