Facebook Google+ Twitter

Kto w tym roku zagra na Coke Live Music Festiwal?

Tegoroczna edycja Coke Live Music Festival odbędzie się w dniach 20 i 21 sierpnia na terenie Lotniska - Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Znamy już pierwsze gwiazdy, które wystąpią w tym roku: Muse, The Chemical Brothers, 30 Seconds To Mars, N.E.R.D.

Muse / Fot. z materiałów prasowych, strona internetowa organizatoraMuse - jest najbardziej popularnym rockowym zespołem na świecie. Zespól łączy ze sobą rock alternatywny, funk, elektronikę, muzykę klasyczną. W skład bandu wchodzą:Matthew Bellamy (wokal, gitara, keyboard) Chris Wolstenholme (gitara basowa, keyboard), Dominic Howard (perkusja). Wielkimi hitami są: Starlight, Supermassive Black Hole, Hysteria, Stockholm Syndrome, z ostatniej płyty „Resistance”: Uprising, Undisclosed Desires.

The Chemical Brothers- to jedna z największych gwiazd muzyki tanecznej i elektronicznej. Ed Simons i Ted Rowlands tworzą pod szyldem The Chemical Brothers od 1995. Aktualnie pracują nad nową płytą Further, która ma się ukazać 7 czerwca 2010. Ich kultowe utwory, to m.in.: Hey Boy Hey Girl, Setting Sun, Out Of Control, Do It Again, Elektrobank.

30 Seconds To Mars / Fot. ze strony organizatora30 Seconds To Mars- to amerykański zespół rocka alternatywnego z charyzmatycznym aktorem i wokalistą Jaredem Leto na czele. Występuje ze swoim bratem Shannonem, który gra na perkusji oraz gitarzystą Tomo Miličević. Uwielbiani przez publiczność sprzedali swoje krążki w ponad milionie egzemplarzy. Znani z przebojów: The Kill, A Beautiful Lie, From Yesterday, z ich ostatniej płyty This Is War wydanej w grudniu 2009 roku: This Is War, Kings And Queens.

N.E.R.D / Fot. ze strony organizatoraN.E.R.D- to duet producentów muzycznych Pharrella Williamsa oraz Chada Hugo, którzy eksperymentują z różnymi stylistykami r’n’b, hiphop, funk, rock. Znani z : Lapdance, Everyone Noise, She Wants To Move, Rock Star.

Karnety, karnety z polem namiotowym oraz bilety jednodniowe można już nabyć w punktach sprzedaży sieci www.ticketpro.pl oraz www.livefestival.pl.
Organizatorem festivalu jest agencja Alter Art we współpracy z miastem Kraków. Głównym sponsorem jest oczywiście Coca Cola.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.