Facebook Google+ Twitter

Kto wygra wybory - PiS, PO, a może PJN? Bukmacherzy przyjmują zakłady

W punktach bukmacherskich można już obstawiać wyniki wyborów. Jako pierwszy ruszył z zakładami Star-Typ Sport (STS). Inne firmy z tej branży też planują podobne zakłady. Na kogo warto postawić?

 / Fot. Marek Bachorski-RudnickiW stolicy, warszawiacy w punktach bukmacherskich typują zwycięstwo PO lub PiS. "Życie Warszawy" informuje, że na partię Donalda Tuska stawia o 1 proc. więcej osób, niż na ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego.

Typowanie zwycięzców wygląda w Warszawie następująco: 46 proc. stawia na PO, 45 proc. na PiS, a 7 proc. na SLD. 2 proc. obstawia sukces innej partii.

Jednakże nie są to wyniki miarodajne, ponieważ wygrane naliczane są na podstawie zawartych zakładów w całym kraju. W tym przypadku, rozkład głosów przedstawia się więc zupełnie inaczej.

Za każde zainwestowane 100 zł, które postawimy na PO, w przypadku jej sukcesu dostaniemy 107,27 zł. Z kolei za trafione zwycięstwo PiS, zarobimy aż 281,38 zł! Poważne wygrane zaczynają się, gdy 100 zł postawimy np. na SLD. W przypadku ich wyborczego triumfu zgarniemy 1494,81 zł. Natomiast za PSL, aż 4396,50 zł.

Jednak prawdziwą szansę zbicia fortuny, daje obstawienie w tych wyborach "Ruchu Palikota" oraz PJN. W przypadku triumfu tej pierwszej partii, można zarobić za każde postawione 100 zł, niebagatelną sumę 13189,50 zł. Jeszcze więcej otrzymamy za wytypowanie PJN - 17586 zł.

A Wy, na kogo byście postawili?

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

bb
 • bb
 • 27.09.2011 23:58

- WYNIKI WYBORÓW PIS-44% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,POligłup-0,2%
J.KACZYŃSKI premierem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zaufany
 • zaufany
 • 26.09.2011 12:28

dłużnik - na SLD, na SLD i to koniecznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
dłużnik
 • dłużnik
 • 25.09.2011 21:24

Ludzie,piszcie na kogo zagłosujecie,chcę coś postawić a nie wiem na kogo!Rodacy, Pomóżcie!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Kowalski
 • Jan Kowalski
 • 25.09.2011 15:45

Nie wiem kto wygra. Wiem jedynie, że ponownie ktoś dostanie w "kaczy kuper"

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
 • myNaród
 • 25.09.2011 14:38

chcesz sponsorowac kler i tatke Grzybka oraz mieć w kazdej wiosce, miasteczku i mieście pomnik najgorszego prezydenta to głosuj na PiSiory

Komentarz został ukrytyrozwiń
POLAK
 • POLAK
 • 25.09.2011 14:27

Chcesz byc PACHOŁKIEM NIEMCA i RUSKA głosuj na partie DONALDA TUSKA

Komentarz został ukrytyrozwiń
BOLEK
 • BOLEK
 • 25.09.2011 14:21

WYGRA POLSKA !! WYGRAJĄ POLACY !! WYGRA PiS !! JAROSŁAW KACZYŃSKI-POLSKIM PREMIEREM !! TU JEST POLSKA !! TO KRAJ POLAKÓW !!

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
 • gorol
 • 25.09.2011 10:27

a jo powiym jyny tela.wybory wygro tyn nejlepszy kiery nasz kraj ochronil od kryzysu i kiery mo nejwiecej madrych ludzi kierzy nie patrza na swoje interesy .kazdy kiery ukonczyl aspon dwie klasy wiy o kogo idzie

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tarkezanka
 • Tarkezanka
 • 25.09.2011 09:58

=PJN CZYLI SIEROTY PO PIS -ie =
Przy okazji kampanii wyborczej do naszego parlamentu , pałęta się po mediach mała grupa niedowartościowanych karierowiczów , których to pan prezes Kaczyński w ostatnim właściwym momencie wyrzucił - i słusznie - z PIS-u. Można zrozumieć prezesa, bo z takimi poglądami robili tylko krzywdę tej partii i odstraszali część elektoratu. Teraz sami pod nazwą jak na ironię, Polska Jest Najważniejsza szukają głupich którzy na nich zagłosują. Jakie właściwie poglądy głoszą ci rozbitkowie? Sądząc po wypowiedziach ich przedstawicieli są to poglądy skrajnie liberalne i skrajnie prawicowe , daleko na prawo od PO i PIS-u. Są to ludzie w wieku około 35-40lat, czyli w w czasie przemian ustrojowych w Polsce mieli po kilkanaście lat i wtedy tych spraw nie rozumieli, najgorsze jest jednak to ,że nie rozumieją ich i dziś. Jeżeli mówią ,że nigdy nie podwyższą podatków to zwracają się do polskich milionerów , którym akurat podatki trzeba podnieść bo państwo ma takie potrzeby. Jeżeli proponują jednolity podatek PIT na poziomie 19% to znaczy że chcą podwyższyć podstawową stawkę o 1% dla biednych i obniżyć o 13% dla bogatych. Pozostałe propozycje zmierzają do tego aby niezbędne społecznie wydatki budżetu zmniejszyć bo będą mniejsze dochody .Jakby ironii było jeszcze za mało to dumnie podkreślają ,że chcą służyć państwu i społeczeństwu, państwu bez budżetu i społeczeństwu obdartemu z wszelkich świadczeń społecznych i złudzeń. Skąd się wzięło to pierwsze pokolenie polskich krwiożerczych neoliberałów i kto takich dziwolągów wyhodował?Taka opcja polityczna Polsce jest niepotrzebna a społeczeństwu tym bardziej. PANIE I PANOWIE DAJCIE SOBIE SPOKÓJ, MOŻE KIEDYŚ ZA KILKANAŚCIE LAT JAK WYDOROŚLEJECIE TO ZROZUMIECIE SAMI NA CZYM POLEGA SŁUŻBA PAŃSTWU I SPOŁECZEŃSTWU.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.