Facebook Google+ Twitter

Kto wygrał zaproszenia na "Futro"?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-04-15 21:04

Oto lista zwycięzców w konkursie związanym z filmem "Futro".

Aleksandra Świątek
Agnieszka Filipek
Monika Bogdanowicz
Ilona Sokołowska
Piotr Pieńkosz

Zwycięzcom gratulujemy serdecznie!

O co chodziło w konkursie?

Plakat promujący film. / Fot. materiały prasoweMamy 5 zaproszeń na film "Futro" dla wszystkich czytelników, użytkowników, sympatyków i przeglądających Wiadomości24.pl, mieszkających w Warszawie.

Wszystkich chętnych do obejrzenia tej "rodzinnej komedii katastroficznej" zapraszamy na pokaz specjalny filmu "Futro". Mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń na projekcję, która odbędzie się 20 kwietnia 2008 roku, o godzinie 18.15, w warszawskim kinie Luna (sala A, ul. Marszałkowska 28).

Aby zaproszenie zdobyć trzeba odpowiedzieć na pytanie: Co to takiego jest "Biały tydzień" i jaki związek owo wydarzenie ma z uroczystością Pierwszej Komunii Świętej?

Prawidłowe odpowiedzi należy wysyłać na adres email: m.aleksandrowicz@wiadomosci24.pl. W mailu należy podać odpowiedź na zadanie pytanie i swoje imię i nazwisko. Konkurs startuje w momencie publikacji tego artykułu, a kończy się w czwartek, 17 kwietnia, o godzinie 20. Wtedy też ogłoszona zostanie lista zwycięzców. Po odbiór nagrody tradycyjnie zaprosimy Was na Domaniewską 41 (budynek Saturn), na I piętro, do recepcji. Tam po podaniu swoich danych (imienia i nazwiska z maila) otrzymacie zaproszenie.

Kadr z filmu. / Fot. materiały prasoweKadr z filmu. / Fot. materiały prasoweKonkurs otwarty jest dla wszystkich osób mieszkających w Warszawie. Więcej na temat samego filmu, możecie przeczytać tutaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

nie lubie kina Luna;]
zatem o białym tygodniu sie nie pozwierzam;>

Komentarz został ukrytyrozwiń

były , są i będą organizowane - większość jest ogólnopolska , czasem sie trafi na konkretne miasto i już szum ;) ajaj zawsze sie jaki maruder trafi ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlaczego poprawka z "są" na "będą? Konkurs, o którym mowa w tekście już się rozpoczął, więc on już "jest" kierowany do zamieszkałych w Warszawie, a nie dopiero "będzie". A Kalutor ten konkurs też chyba lekceważy. W takim kontekście, nie można chyba na siłę doszukiwać się błędu, prawda?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Były i będą konkursy ogólnopolskie. Katyń czy Skafander i motyl. Czemu mielibyśmy nie robić konkursu na Warszawę, jeśli film jest wyświetlany w Warszawie? Oczywiście mogę uczynić go ogólnopolskim albo światowym, ale czy wpadniesz do stolicy, żeby obejrzeć film?

EDIT: poprawka z "są" na "będą" w 1 zdaniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czniać takie konkursy, które przeważnie kierowane są do zamieszkałych w Warszawie. Albo organizować je dla wszystkich, albo dla nikogo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.