Facebook Google+ Twitter

Kto wygrał zaproszenia na "Sztukę masażu"?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-04-17 20:42

Oto lista zwycięzców w konkursie związanym z filmem "Sztuka masażu".

Piotr Pieńkosz
Adam Filipek
Aleksandra Jusińska
Iwona Kozłowska
Justyna Gauden
Mikołaj Ramus
Magda Zwiernik

O co chodziło?

Mamy dziesięć podwójnych zaproszeń na specjalny pokaz filmu "Sztuka masażu" z Agnieszką Dygant. Niestety, wiem posypią się na mnie gromy, projekcja odbywa się w Warszawie. Konkurs więc siłą rzeczy znów otwarty jest dla czytelników, użytkowników i sympatyków Wiadomości24.pl z Warszawy i okolic.

 / Fot. materiały prasoweProjekcja odbędzie się w środę 23 kwietnia, o godzinie 19.30, w Kinotece (Plac Defilad 1, sala nr 1).

Aby zaproszenie wygrać należy odpowiedzieć na jedno banalnie proste pytanie: Co wspólnego ma Agnieszka Dygant z zespołem Myslovitz?

Prawidłowe odpowiedzi należy wysyłać na adres email: m.aleksandrowicz@wiadomosci24.pl. W mailu należy podać odpowiedź na zadanie pytanie i swoje imię i nazwisko. Konkurs startuje w momencie publikacji tego artykułu, a kończy się w poniedziałek, 21 kwietnia, o godzinie 20. Wtedy też ogłoszona zostanie lista zwycięzców. Po odbiór nagrody tradycyjnie zaprosimy Was na Domaniewską 41 (budynek Saturn), na I piętro, do recepcji. Tam po podaniu swoich danych (imienia i nazwiska z maila) otrzymacie zaproszenie.

Konkurs otwarty jest dla wszystkich osób mieszkających w Warszawie. Więcej na temat samego filmu, możecie przeczytać tutaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.