Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24126 miejsce

Kto zagra młodego Hana Solo? Na placu boju pozostało dwunastu aktorów

Tylko 12 aktorów zakwalifikowało się do kolejnego etapu castingu roli Hana Solo. Przypomnijmy, że w rekrutacji wzięło udział ponad 2,5 tys. aktorów.

Harrison Ford w roli Hana Solo w filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy / Fot. materiały prasoweWytwórnia Disneya rozpocznie w styczniu przyszłego roku zdjęcia do spin-offu "Gwiezdnych Wojen" poświęconego Hanowi Solo. Jak informował w grudniu "Hollywood Reporter" na casting do tej roli zgłosiło się ponad 2,5 tys. osób.

Jak podaje serwis Variety na placu boju pozostało już tylko 12 aktorów. Wśród potencjalnych aktorów wymienia się Milesa Tellera ("Whiplash"), Ansela Elgorta ("Gwiazd naszych wina"), Dave'a Franco ("Sąsiedzi"), Jacka Reynora ("Transformers: Wiek zagłady"), Scotta Eastwooda ("Najdłuższa podróż"), Logana Lermana ("Furia"), Emory'ego Cohena ("Brooklyn"). Na razie nie wiadomo kim sa pozostali kandydaci.

Kathleen Kennedy, która jest producentem filmu oraz reżyserzy: Phil Lord i Chris Miller mają sprawdzić aktorów. Ostateczna decyzja ma zostać podjęta w najbliższych tygodniach - twierdzi Variety.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.