Facebook Google+ Twitter

Kto zawinił? Kancelaria Prezydenta

Komisja Millera postawiła tezę, że za złe przygotowanie wizyty w Smoleńsku ponosi winę Kancelaria Prezydenta.

O rok za późno

Głośno się mówiło, że po odczytaniu tego raportu kogoś trzeba będzie poświęcić. Podał się do dymisji jedynie minister Kilch. Zrobił to honorowo, choć o rok za późno. MON jest tez, ponosi winę za, szkolenie pilotów, niesprawny samolot, brak lidera na pokładzie czy niesprawne lotnisko-pastwisko.

Kto jest zwierzchnikiem

Sam prezydent Lech Kaczyński jest winien zaistniałej sytuacji, jako naczelny wódz sił RP. Czyli komisja Millera wyjaśniła wszystko i nie warto wracać do tej sprawy.

Prezes i Macierewicz

Lepiej odesłać ich do psychiatry, bo tam jest ich miejsce wraz z głoszonymi poglądami. Pytania typu – może pan premier powinien podać się dymisji jako odpowiedzialny - uznam za niebyłe i mało taktowne.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dziś !.VIII.2011 roku odbędzie się spotkanie Komisja Millera, a MON i polecą następne głowy. Nikt nie zwala winy na Prezydenta ( od roku jest nim Bronisław Komorowski ), i na Premiera. Jak widać jest to tylko gra.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak z całą stanowczością uważam, że to kancelaria prezydenta nieżyjącego, jest w 100% odpowiedzialna za stan doprowadzenia do katastrofy w Smoleńsku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.