Facebook Google+ Twitter

Kto zdobędzie Puchar Tymbarku?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-09-01 13:42

Już za kilka dni poznamy zwycięzców IX Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, którzy w nagrodę otrzymają Puchar Tymbarku oraz wyjadą na stadion legendarnego Realu Madryt.

 / Fot. organizatorWielki Finał IX edycji Turnieju odbędzie się w dniach 4 - 6 września 2009 r. na stadionie Widzewa Łódź. Będzie to ostatni etap rozgrywek w ramach Mistrzostw Polski dla dzieci do lat 10, do których zgłosiło się ponad 26 tysięcy zawodników z całego kraju.

Przed zwycięskimi drużynami decydujący etap Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, czyli Wielki Finał, który odbędzie się na stadionie Widzewa Łódź w pierwszy weekend września. Po główne nagrody sięgną tylko dwie drużyny (jedna drużyna dziewcząt i jedna drużyna chłopców), które wykażą się największą wytrwałością i wolą walki, a także najlepszymi umiejętnościami piłkarskimi.

Zwycięskie drużyny otrzymają cenne trofeum - Puchar Tymbarku, a także wyjadą do Madrytu. Tam nie tylko zwiedzą imponujący stadion Santiago Bernabeu, siedzibę najlepszego piłkarskiego klubu świata, ale także obejrzą mecz „Królewskich”. Dodatkową atrakcją dla dzieci będą również mecze z ich hiszpańskimi rówieśnikami. Cieszę się, że pomagamy dzieciom spełniać ich marzenia o wyjeździe na najwspanialsze i największe piłkarskie stadiony Europy oraz że wspieramy najmłodsze piłkarskie talenty - powiedział Dariusz Czech, prezes firmy Tymbark, głównego sponsora Turnieju.

O tym, jak ważne są inicjatywy takie jak Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, jest przekonany również Leo Beenhakker, selekcjoner reprezentacji Polski i Patron Honorowy Turnieju. Piłka nożna na najwyższym poziomie jest dużo trudniejszą grą, niż była kiedyś - powiedział trener - trzeba być doskonale przygotowanym zarówno w sensie technicznym, jak i fizycznym oraz mentalnym. Do tego konieczny jest, od samego początku przygody z piłką, odpowiedni program treningowy dla młodzieży.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.