Facebook Google+ Twitter

Kto zdobędzie Żywiec?

Jeśli ktoś myśli, że dobrze zna Żywiec, może to sprawdzić podczas gry miejskiej, która odbędzie się w grodzie nad Sołą i Koszarawą w czwartek (16 maja)! Rywalizacja rozpocznie się o 14.00 na żywieckim Rynku.

Ambasador programu „Młodzież w działaniu”, M.Waligóra / Fot.  Wystarczy zebrać drużynę (3 - 5 osób) w wieku 15 - 30 lat i wysłać zgłoszenie do 15 maja na adres magdalena.waligora@frse.org.pl lub wypełnić formularz.
Udział w grze miejskiej jest bezpłatny, a uczestnicy potrzebują jedynie aparatu fotograficznego, aby uwiecznić swoje poczynania.

Gracze będą musieli wykonać 14 podchwytliwych zadań. Wędrując ze specjalną mapą „regionu” po mieście będą odwiedzać kolejne stacje, gdzie organizatorzy zatwierdzą wykonane zadania i podpiszą się na specjalnej karcie. Wygra drużyna, która jako pierwsza prawidłowo wykona wszystkie polecenia. Ogłoszenie zwycięzców i podsumowanie gry nastąpi o godz. 17.00 w żywieckim klubie „Papiernik”.

Zwycięzcy z poszczególnych miast wezmą udział w ogólnopolskim finale, który odbędzie się 27 maja w Warszawie. Co warto podkreślić zwycięzcy z Żywca będą reprezentować Żywiecczyznę podczas krajowych obchodów Europejskiego Tygodnia Młodzieży i wezmą udział w Ogólnopolskim Forum Młodzieży „jEsTeM aktywny”.

Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji – Narodowa Agencja Programu „Młodzież w działaniu”, a realizatorami Ambasadorzy programu pochodzący z poszczególnych regionów Polski.

Więcej informacji i regulamin znajduje się na stronie internetowej: www.konferencje.frse.org.pl/etm2013.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.