Facebook Google+ Twitter

Kto zdobył pierwsze bilety na koncert Celine Dion?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-06-03 15:57

Oto rozwiązanie, pierwszego z cyklu, konkursu w którym stawką są bilety na krakowski koncert Celine Dion.

Pytanie było trudne i podchwytliwe, wiem o tym. Oto tekst, o który nam chodziło - fragment Biblii napisany w formie notatki prasowej. Tekst w serwisie umieścił Paweł Nowacki. Autor tekstu, bliżej nieznany.

A oto szczęśliwi zwycięzcy:

Piotr Drozdowicz
Kamil Wszołek

Dwa pozostałe bilety przechodzą do puli następnych konkursów. I co dalej? Bądźcie czujni! Jeszcze dziś (nie powiem o której godzinie) ogłosimy kolejny odcinek konkursu, w którym stawką będą bilety na krakowski koncert Celine Dion. Zaglądajcie na Wiadomości24.pl!

O co chodziło?

Chciałbyś pójść na koncert Celine Dion 28 czerwca w Krakowie? U nas możesz dostać darmową wejściówkę na jej występ, wystarczy tylko brać udział w konkursie!

Wiadomości24.pl są jednym z patronów medialnych koncertu Celine Dion w Polsce.
Z chęcią oddamy w Wasze ręce zaproszenia na występ artystki, który odbędzie się na krakowskich Błoniach. Ale "nic za darmo". By wygrać zaproszenie, będziecie się musieli trochę natrudzić w naszych konkursach, które organizować będziemy cyklicznie od dziś, aż do 15 czerwca o różnych porach dnia (od 16 czerwca będziemy wysyłać szczęśliwym zwycięzcom należne im bilety). Stawką w każdym konkursie, będzie pewna pula biletów (bilety na płytę główną są jednoosobowe). Trzeba jednak odpowiedzieć na zadane przez nas pytanie. Konkursy otwarte są dla wszystkich internautów, a każdy czytelnik, sympatyk i użytkownik Wiadomości24.pl może wziąć udział w dowolnej liczbie konkursów. Jedna osoba może jednak wygrać maksymalnie dwa jednoosobowe bilety. Nie można też wygrać dwa razy w tym samym konkursie (tj. wysłać dwa razy tę samą odpowiedź na jedno pytanie konkursowe).

 / Fot. materiały prasoweW momencie publikacji tego artykułu, rozpoczyna się pierwszy konkurs, w którym do wygrania są cztery jednoosobowe bilety na koncert Celine Dion. Aby je wygrać należy wysłać na adres: m.aleksandrowicz@wiadomosci24.pl, prawidłowe rozwiązanie konkursowego zadania.

Wśród wszystkich materiałów opublikowanych w serwisie Wiadomości24.pl musicie znaleźć fragment Biblii napisany w formie notki prasowej oraz podać imię i nazwisko autora tego tekstu. Mail powinien być zatytułowany: "Celine Dion". Zawarte w nim powinny być:
- odpowiedź na pytanie konkursowe (link do materiału i profilu autora),
- Wasze imię, nazwisko i dane adresowe (uczulam szczególnie niektórych użytkowników, którym w nawyk weszło przy okazji różnych konkursów, podawanie jedynie swojego imienia i nazwiska albo samego imienia).

Jeśli któregoś z elementów zabraknie, przepadnie zaproszenie na koncert!

Rozwiązania w pierwszym z cyklu kilku konkursów możecie wysyłać do czwartku (5 czerwca) do godziny 9. Po godzinie 15, tego samego dnia ogłosimy listę czterech szczęśliwców, którzy pocztą lub osobiście w Warszawie otrzymają bilety. Wygrywają cztery pierwsze prawidłowe odpowiedzi. Jeśli będzie ich za mało, nagrody przejdą do następnej edycji. Koniec zabawy 16 czerwca.Celine Dion. / Fot. materiały prasowe

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

O super! :)) to teraz trzeba wygrać drugi bilet - samemu na koncert nie pasuje iść :))

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 05.06.2008 17:17

Celine Dion jest rewelacyjna!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie widziałem tej notatki :P Gratuluję zwycięzcom :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pytanie rzeczywiście było trudne... A co do Celine. Ma wyjątkowy głos. Nie trzeba jej uwielbiać, choć ten głos jest taki, że w niektórych przypadkach się nie da;) Czekamy na kolejne konkursy:) Może kolejny nieco łatwiejszy? ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

hmm... gdzie jest lista wyników?? miała być po godzinie 15 i jakoś jej nie widzę :/

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 05.06.2008 15:00

Uwielbiam Celine Dion i moim marzeniem jest znaleźć się na tym koncercie...eh...pzdr wszystkich jej fanów;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

tak, kojarzę ją przede wszystkim z Titanica i jeszcze piosenki "God Bless America" :-) dla mnie to jest wzorzec pospolitej i pretensjonalnej królowej łatwych wzruszeń. po stokroć wolę starszą o dekadę Kate Bush :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

świerk, jeśli Ty ją kojarzysz tylko (głównie) z "Titanica" to gratuluję.
Widać, że znasz się na rzeczy :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sądziłam,iż konkurs będzie dotyczył Celiny a tu masz...Czy onz jest kaznodzieją ?Mnie nic o tym nie wiadomo:-DDD

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znalazł już ktoś ten fragment?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.