Facebook Google+ Twitter

Kto zostanie mistrzem PlusLigi mężczyzn?

Już dziś pierwszy mecz PlusLigi mężczyzn. Wiadomości24.pl postarały się o analizę zespołów w niej występujących. Zapraszamy do lektury.

Skra Bełchatów

Jak to bywa od kilku lat, murowanym faworytem do mistrzostwa jest Skra Bełchatów. Na temat podopiecznych Jacka Nawrockiego można by napisać osobny artykuł. W tym sezonie jeszcze mocniejsza o Michała Winiarskiego. Z powodu przyjścia reprezentacyjnego przyjmującego, bełchatowskie szeregi po roku opuścił Dawid Murek, który wybrał grę w zespole spod Jasnej Góry.

Mówiąc o Skr,ze należy przypomnieć jej problemy z atakującymi. Mariusz Wlazły oraz Jakub Nowotny są niezdolni do gry, dlatego na początku sezonu zastąpi ich młody Miłosz Hebda, który zaprezentował się bardzo pozytywnie na Memoriale Ambroziaka. Mówi się, że Wlazły powróci do gry w okolicach grudnia.

Mój typ : mistrzostwo Polski

Resovia Rzeszów

Krzysztof Ignaczak - podpora przyjęcia Resovii / Fot. Rafał NastarowiczResovia Rzeszów sięgnęła - w moim żargonie - po tzw.„wynalazki”. Nie wiem czy Białorusin albo Turek zapewnią grę na takim poziomie, aby myśleć o detronizacji Skry. A czy Brazylijczyk Rafael Redwitzn jest lepszym rozgrywającym od Pawła Woickiego? Nie można również zapomnieć o Wojciechu Grzybie, który jest dużym wzmocnieniem ekipy Ljubo Travicy. Mimo wygrania Turnieju Aleksandara Gigovica, nie wróżę im powtórzenia osiągnięcia z poprzedniego sezonu.

Mój typ: miejsce 2-4

Jastrzębski Węgiel

Jastrzębski Węgiel stracił czołowych zawodników (Roberta Prygla oraz Guillaume Samica), jednak włodarze klubu pokładają ogromne nadzieje w rosyjskim przyjmującym – Pawle Abramowi. Jednak to za mało na walkę o mistrzostwo Polski. Na Śląsku najbardziej kibiców cieszy, że z drużyną zostali Grzegorz Łomacz oraz Paweł Rusek.

Mój typ: miejsce 5-6

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Pawle, zapałaj miłością do Wawy i bądź za Politechniką ;p

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja to miasto bardzo lubię.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adamie, bo nie pałam miłością do tego miasta...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czemu nie Jastrzębski Paweł?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niech każda drużyna zostanie mistrzem, byle nie Jastrzębski Węgiel...;/ Twój typ tej drużyny bardzo mi się podoba ;D. 5+ :).

Komentarz został ukrytyrozwiń

kibice AZS-u narzekają, bo wychowani w dobie sukcesu lat 90-tych, po prostu cały czas czują niedosyt:) oczywiście, że powalczą, oni zawsze walczą, taka to już drużyna: młoda, z ambicjami, pełna wigoru, i głodna sukcesów - niekoniecznie tych największych, ale w ich przypadku każde zwycięstwo będzie sukcesem więc życzę im, aby jak najwięcej tych sukcesów kolekcjonowali:) był, będzie i jest częstochowski AZS!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rafale co do AZS Częstochowa mam nadzieję, że powalczą, ale znając życie i tak kibice będą narzekać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

ja jestem za Zaksą.! Chociaż mistrzem pewnie będzie Skra.. jak zwykle;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.