Facebook Google+ Twitter

Kto zostanie Niezwyczajnym 2012? Plebiscyt ZHP jeszcze trwa

Już tylko przez tydzień można oddawać głos na najaktywniejszych z aktywnych społeczników. W plebiscycie ZHP „Niezwyczajni 2012” oddano już ponad 4 tysiące głosów. A jaki jest Twój wybór?

 / Fot. pwd. Marta LipskaW tym roku po raz drugi ogłoszono plebiscyt „Niezwyczajni jakich wielu”. Ze zgłoszonych przez tzw. Teren kandydatur wybrano 25 kandydatów, po pięciu w pięciu kategoriach, na których można oddać głos. Ostatnim dniem głosowania będzie 22 lutego, czyli światowe święto skautów, Dzień Myśli Braterskiej. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej gali 2 marca. Obecnie trwa jeszcze zbieranie głosów oraz odbywa się casting na prowadzących galę.

Każdy, nie tylko harcerz, może oddać swój głos na kandydata do tytułu Niezwyczajny 2012 nominowanego do jednej z kategorii. Tych kategorii utworzono pięć: Aktywność społeczna, Innowacja programowa, Na Nieprzetartym Szlaku, Ponad granicami oraz Praca z kadrą. Sylwetki kandydatów przedstawiono na stronie internetowej http://www.facebook.com/niezwyczajni/app_208195102528120, za pośrednictwem której można oddać swój głos.

Jak zdradzają organizatorzy, dotychczas najwięcej głosów oddano na nominowanych w kategorii Praca z kadrą. Lider tej grupy zebrał najwięcej głosów spośród wszystkich kandydatów. Wyłonił się już lider w kategorii Na Nieprzetartym Szlaku, zdystansował swoich rywali ponad 150. głosami. Natomiast bardzo równa walka o głosy widoczna jest wśród nominowanych w kategorii Aktywność społeczna. Tutaj różnica głosów między kandydatami nie przekracza setki. A prowadzących liderów dzielą pojedyncze głosy. Tu może jeszcze wiele się zmienić.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.