Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

80890 miejsce

Kto zwyciężał w plebiscycie PS i TVP? [PRZEGLĄD TRIUMFATORÓW]

Przedstawiam wszystkich triumfatorów w plebiscycie PS i TVP. Kto zapadł w waszej pamięci najbardziej?

1926 - Wacław Kuchar
1927 - Halina Konopacka - lekkoatletyka
1928 - Halina Konopacka
1929 - Stanisław Petkiewicz - lekkoatletyka
1930 - Stanisława Walasiewicz - lekkoatletyka
1931 - Janusz Kusociński - lekkoatletyka
1932 - Stanisława Walasiewicz
1933 - Stanisława Walasiewicz
1934 - Stanisława Walasiewicz
1935 - Roger Verey - wioślarstwo
1936 - Jadwiga Jędrzejewska - tenis
1937 - Jadwiga Jędrzejewska
1938 - Stanisław Marusarz - skoki narciarskie
1948 - Aleksy Antkiewicz - boks
1949 - Zdobysław Stawczyk - lekkoatletyka
1950 - Helena Rakoczy - gimnastyka
1951 - Zygmunt Chychła - boks
1952 - Zygmunt Chychła
1953 - Leszek Drogosz - boks
1954 - Janusz Sidło - lekkoatletyka
1955 - Janusz Sidło
1956 - Elżbieta Krzesińska - lekkoatletyka
1957 - Jerzy Pawłowski - szermierka
1958 - Zdzisław Krzyszkowiak - lekkoatletyka
1959 - Edmund Piątkowski -lekkoatletyka
1960 - Józef Szmidt - lekkoatletyka
1961 - Ireneusz Paliński - podnoszenie ciężarów
1962 - Teresa Ciepły - lekkoatletyka
1963 - Ryszard Parulski - szermierka
1964 - Józef Szmidt
1965 - Irena Szewińska - lekkoatletyka
1966 - Irena Szewińska
1967 - Sobiesław Zasada - rajdy samochodowe
1968 - Jerzy Pawłowski
1969 - Waldemar Baszamowski - podnoszenie ciężarów
1970 - Teresa Sukniewicz - lekkoatletyka
1971 - Ryszard Szurkowski - kolarstwo
1972 - Witold Woyda - szermierka
1973 - Ryszard Szurkowski
1974 - Irena Szewińska
1975 - Zygmunt Smalcerz - podnoszenie ciężarów
1976 - Irena Szewińska
1977 - Janusz Pyciak-Peciak - pięciobój
1978 - Józef Łuszczek - biegi narciarskie
1979 - Jan Jankiewicz - kolarstwo
1980 - Władysław Kozakiewicz - lekkoatletyka
1981 - Janusz Pyciak-Peciak
1982 - Zbigniew Boniek - piłka nożna
1983 - Zdzisław Hoffmann - lekkoatletyka
1984 - Andrzej Grubba - tenis stołowy
1985 - Lech Piasecki - kolarstwo
1986 - Andrzej Malina - zapasy
1987 - Marek Łbik i Marek Dopierała - kajakarstwo
1988 - Waldemar Legień - judo
1989 - Joachim Halupczok - kolarstwo
1990 - Wanda Panfil - lekkoatletyka
1991 - Wanda Panfil
1992 - Waldemar Legień
1993 - Rafał Kubacki - judo
1994 - Andrzej Wroński - zapasy
1995 - Paweł Nastula - judo
1996 - Renata Mauer - strzelectwo
1997 - Paweł Nastula
1998 - Robert Korzeniowski - lekkoatletyka
1999 - Tomasz Gollob - żużel
2000 - Robert Korzeniowski
2001 - Adam Małysz - skoki narciarskie
2002 - Adam Małysz
2003 - Adam Małysz
2004 - Otylia Jędrzejczak - pływanie
2005 - Otylia Jędrzejczak
2006 - Otylia Jędrzejczak
2007 -Adam Małysz
2008 - Robert Kubica - Formuła 1
2009 - Justyna Kowalczyk - biegi narciarskie
2010 - Justyna Kowalczyk
2011 - Justyna Kowalczyk
2012 - Justyna Kowalczyk
2013 - Justyna Kowalczyk

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

2014 - "Król Kamil" - link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.