Facebook Google+ Twitter

Który dinozaur to Twój ulubieniec?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-02-27 13:07

Uwaga autorzy! Przed Wami wyjątkowy konkurs związany z premierą filmu "Wyspa Dinozaura 2" Stawką w nim są trzy zestawy nagród składające się z: gry Zoo Tycoon 2, dodatku Zoo Tycoon: Wymarłe gatunki, a także koszulki promującej film "Wyspa Dinozaura 2". Co zrobić, aby jeden taki zestaw wygrać?

Pudełko z grą / Fot. MonolithWystarczy, że od dziś, aż do niedzieli 8 marca wyślecie do nas tekst (minimum 1000 znaków), w którym w sposób oryginalny, ciekawy i zabawny wytłumaczycie który z prehistorycznych gadów - dinozaurów to Wasz ulubieniec.

W konkursie biorą udział materiały nadesłane od momentu publikacji tego artykułu. Aby były one brane pod uwagę, jako pierwszy muszą posiadać tag: "dinozaur". Na teksty czekamy do godziny 23. Wyniki zostaną opublikowane w poniedziałek, 9 marca, po godzinie 15, wtedy ostanie ogłoszona lista trzech najlepszych (naszym zdaniem) materiałów.

Pudełko z dodatkiem / Fot. MonolithKonkurs otwarty jest dla wszystkich osób posiadających konto na Wiadomościach24.pl. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym autorem, a chcesz wygrać któryś z tych filmów, zarejestruj się i pisz!

Więcej o filmie "Wyspa Dinozaura 2" przeczytacie tutaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.