Facebook Google+ Twitter

Którzy z polskich skoczków pojadą na mistrzostwa do Oslo?

Trener skoczków narciarskich Łukasz Kruczek ogłosił skład na Mistrzostwa Świata. Spośród sześciu zawodników do Oslo pojedzie piątka. Walczą wszyscy!

Arewicz licencja ze strony Wikimedia Commons / Fot. ArewiczW przyszły poniedziałek nasi skoczkowie polecą na Mistrzostwa Świata do Oslo. Trener Łukasz Kruczek zabierze pięciu zawodników. Wśród wybranej przez trenera szóstki znaleźli się: Adam Małysz, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Stefan Hula, Dawid Kubacki i Tomasz Byrt.

Już od jutra nasi skoczkowie będą przygotowywać się do Mistrzostw Polski, które odbędą się w Szczyrku. Po tych zawodach zapadnie ostateczna decyzja, co do całej piątki. Sam trener podkreśla, że czterech skoczków ma już pewne miejsce. Pozostaje walka pomiędzy Kubackim, a Byrtem o ostatnie miejsce dające wyjazd do Oslo.

Zbliżające się Mistrzostwa Polski będą emocjonujące. Walka o zwycięstwo będzie się toczyć między Małyszem a Stochem, o trzecie miejsce między Żyłą a Hulą. To zapowiada ciekawe widowisko. No i najważniejsza konfrontacja Byrta z Kubackim. Liczymy, że w Oslo nasi skoczkowie powalczą o medal drużynowo, a także indywidualnie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.