Facebook Google+ Twitter

Któż by nie chciał mieć kalendarza z pucołowatym Mikey'em?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-11-22 16:32

Michael Bowers, znany lepiej jako Pucołowaty Mikey, po raz kolejny przygotował kalendarz, pełen jego rozebranych zdjęć. Cóż w tym niezwykłego, ktoś zapyta? Ano to, że Mikey to wyjątkowo dorodny mężczyzna.

Strona pucołowatego Mikey'a / Fot. screenMikey pochodzi z Memphis, ma 29 lat i waży ponad 240 kilogramów. W tym roku przygotował już drugą edycję kalendarza ze swoimi rozbieranymi zdjęciami. - Czuję, że jestem seksowny i atrkacyjny więc robię to co robię - mówi mężczyzna. - Nie rozumiem dlaczego nie miałbym pozować do zdjęć jak każdy inny model - dodaje.

W tegorocznej edycji znajdziemy między innymi zdjęcia, na których Mikey udaje wściekłego byka (miesiąc maj), czy też Świętego Mikołaja (grudzień). - Zwykle nie rozbieram się bez powodu, ale na nagość na potrzeby sesji, to naturalne - mówi Amerykanin. - W trakcie robienia zdjęć czułem się niezwykle wolny - dodaje.

Kalendarz z pucołowatym Mikey'em można zamawiać na jego stronie internetowej. Zeszłoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem. - Byłem zaskoczony zainteresowaniem edycją kalendarza z 2008 roku - mówi Bowers. - Musiałem zwracać pieniądze niektórym z klientów, po tym jak skończyły mi się wszystkie egzemplarze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.