Facebook Google+ Twitter

Kuba Sienkiewicz zagra na 50. koncercie Fundacji Połączeni Pasją

Fundacja "Połączeni Pasją" zaprasza do Muzeum Miasta Łodzi na koncert Kuby Sienkiewicza, który odbędzie się 22 listopada o godz. 19. Dochód z koncertu tradycyjnie zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji.

Kuba Sienkiewicz to lekarz, wokalista, muzyk, autor tekstów i kompozytor.


Piosenki artysty są od lat cenione przez słuchaczy. Wśród utworów piosenkarza jest wiele kompozycji, które stały się przebojami i wręcz kultowymi hitami polskiej piosenki. Koncert Kuby Sienkiewicza to spotkanie z nietuzinkową postacią polskiej sceny muzycznej i jego przebojami, takimi jak: „Przewróciło się", „Co Ty tutaj robisz" czy kultowy „Człowiek z liściem".

Spotkanie z Kubą Sienkiewiczem poprzedzą występy niepełnosprawnych artystów z grupy teatralnej TON pod kierownictwem wyśmienitej artystki - Pani Sylwii Maszewskiej.

Koncert Kuby Sienkiewicza będzie 50–tym koncertem z cyklu „Wieczór w Pałacu Połączonych Pasją" i z tej okazji organizatorzy postarają się mile zaskoczyć swoich widzów.Występ artysty poprzedzą występy niepełnosprawnych artystów z grupy teatralnej TON pod kierownictwem Sylwii Maszewskiej. Serdecznie zapraszamy na koncert, a po nim na specjalnie przygotowany poczęstunek.

Bilety w cenie 50 zł można kupić w punktach: Atlas Arena, ul Bandurskiego 7 tel. /42/ 272 15 07, Strefa Biletów, ul. Piotrkowska 59 tel. /42/ 632 02 80 - rezerwacja również on-line na www.strefabiletow.pl, Sklep Muzyczny "ALE JAZZ!", ul. Rewolucji 1905r. 78/80 tel. /42/ 636 08 90

Zapraszamy na www.polaczenipasja.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.